• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 SZCZEPIENIA 2021  - INFORMACJE KURATORIUM OŚWIATY W KATOWICACH.

SZCZEPIENIA

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek. Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych. Po zakończeniu wakacji szczepienia będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Przygotowaliśmy informacje dla szkół i placówek w tej sprawie. Wraz z Ministerstwem Zdrowia opracowaliśmy także rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia. Dokładniejsze informacje w linku:

LINK --->>> SZCZEPIENIA

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH -  21, 22 CZERWCA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  dodatkowych dniach wolnych od zajęć edukacyjnych:

21 czerwca 2021

22 czerwca 2021

w tych dniach ze względu na egzaminy zawodowe nie ma lekcji.

 

 Kurs - "Word Formation"

Kurs angielskiego

Zespół Nauczycieli Języków Obcych z ,, Gostka'' zaprasza wszystkich, którzy chcą lepiej władać językiem angielskim na zapoznanie się z poniższą ofertą i wzięcie udziału w opisanych zajęciach, PAMIĘTAJCIE - PRAKTYKA CZYNI MISTRZA - KORZYSTAJCIE Z OKAZJI.
Zajęcia będą odbywać się w 3 kolejne czwartki w godzinach od 16:30 do 18:00
(start 10.06)
- (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Kurs angielskiego

 

Kurs "American vs British English for Travelers"

Kurs angielskiego

Zespół Nauczycieli Języków Obcych z ,, Gostka'' zaprasza wszystkich, którzy chcą lepiej władać językiem angielskim na zapoznanie się z poniższą ofertą i wzięcie udziału w opisanych zajęciach, PAMIĘTAJCIE - PRAKTYKA CZYNI MISTRZA - KORZYSTAJCIE Z OKAZJI.
Zajęcia będą odbywać się w 3 kolejne wtorki w godzinach od 16:30 do 18:00
(start 15.06)
- (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Kurs angielskiego

 

 INSTRUKCJA - Jak korzystać z systemu naboru elektronicznego - 13 maja 2021 godzina 17:00 .

Rekrutacja 2021

Szanowni Państwo!
Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu. Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.
 Adres strony rozprowadzającej:
https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja

LINK --->>> Rekrutacja 2021

 

 REKRUTACJA 2021/2022  - KOŁO BOSE.

Koło bose

KOŁO TO REWELACYJNY WYNALAZEK, Z FIZYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA TO SZCZEGÓLNY RODZAJ DŹWIGNI - ALE CO TO JEST KOŁO BOSE W KOLEJNICTWIE? - CZY KOŁA MAJA BUTY?

LINK --->>> Koło bose

 

DZIEŃ DZIECKA 2021

Dzień Dziecka 2021

 

W dniu 1 czerwca 2021 w szkole zorganizowany został Dzień Dziecka dla naszych uczniów w postaci ruchowej na świeżym powietrzu. Wszyscy uczniowie mogli skorzystać z pobytu w pięknym zielonym otoczeniu wśród drzew i na zielonej trawie. Była to okazja do udziału w zabawach sportowych, integracji relaksu. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć w galerii.

 

 

 

 Michelle Maier- zawodniczka kickboxingu i taekwondo - Mistrzyni Polski w Kickboksingu - uczennica klasy 2 AG Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach.

Michelle1

Michelle już po raz kolejny udowadnia, że to co robi jest na najwyższym poziomie, cieszymy się bardzo z Twoich sukcesów, trzymamy kciuki, życzymy Ci szczęścia i powodzenia w kolejnych walkach.

Poniżej przedstawiamy relację Michelle z tego wydarzenia:

Relacja --->>> 

LINK --->>> Michelle 4

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - NAUKA HYBRYDOWA - OD 17  MAJA 2021 - DO 28 MAJA 2021.

Nauka hybrydowa

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o nauce hybrydowej w dniach od 17 maja 2021 do 28 maja 2021. Prosimy o zapoznanie się z informacjami i odpowiednie zastosowanie się:

- od 17 maja do 21 maja 2021 - klasy pierwsze i trzecia mają naukę w szkole, klasy drugie naukę zdalną

- od 24 maja do 28 maja 2021 - klasy drugie mają naukę w szkole, klasy pierwsze naukę zdalną (klasa trzecia idzie na praktykę miesięczną)

Przydział sal lekcyjnych na naukę w szkole w okresie nauki hybrydowej--->>> 

Godziny dodatkowe do realizacji programu nauczania - Krzysztof Sapkowski --->>>

 

 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS IV TECHNIKUM I III LICEUM - 30 KWIETNIA 2021.

zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego dla klas IV Technikum i III Liceum Ogólnokształcącego 30.04.2021 r.
Sala gimnastyczna - spotkanie wychowawców z klasami:
- 9:00 klasa III Liceum Ogólnokształcącego
- 10:00 klasa IV CK Technikum
- 11:00 klasa IV D Technikum
Obowiązkowo maseczki + własny długopis.
Do szkoły przychodzimy na 5 min. przed wyznaczoną godziną, wchodzimy wejściem głównym i wychodzimy wejściem bocznym .

 

 Język angielski - SPOTKANIE Z NATIVE SPEAKEREM.

Native Speaker

CHCESZ ZNAĆ LEPIEJ JĘZYK ANGIELSKI? ROZRUSZAĆ SIĘ JĘZYKOWO? POĆWICZYĆ PRZED EGZAMINEM? POROZMAWIAĆ? A MOŻE TYLKO POOBSERWOWAĆ JAK ROBIĄ TO INNI? TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!
Komunikat: Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu online z Native Speakerem organizowanym przez English Language Centre British Council Katowice, które odbędzie się w dniu 23.04.2021 (piątek) o godz. 18.00 proszone są o przysłanie informacji , w której wyrazicie chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu 1 dzień wcześniej przed spotkaniem tj. w czwartek 22.04.2021 - informację tą należy wysłać na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Po wysłaniu woli uczestnictwa otrzymacie na wasz adres mailowy link do wejścia na spotkanie. Zachęcam do skorzystania z takiej okazji i wzięcia udziału. POZDRAWIA ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH Z GOSTKA.

 

 "Gostek w Europie" - RUSZAMY Z KOLEJNYM PROJEKTEM ERASMUS+ - OGŁOSZENIE NABORU.

Gostek w Europie

OGŁASZAMY NABÓR DO PIERWSZEJ MOBILNOŚCI

DNIA 13.04.2021 ROKU ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO PIERWSZEGO WYJAZDU NA 4 TYGODNIOWE PRAKTYKI ZAWODOWE DO WŁOCH W RAMACH PROJEKTU "Gostek w Europie" (2020-1-PL01-KA102-079190). PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM REKRUTACJI I UDZIAŁU W PROJEKCIE, KTÓRY JEST DOSTĘPNY W BIURZE PROJEKTU ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ NASZEJ SZKOŁY W ZAKŁADCE: PROJEKTY ERASMUS+. TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 19.04.2021. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY KIEROWAĆ SIĘ DO SZKOLNEGO KOORDYNATORA PROJEKTU, PANI ANNY KOWALSKIEJ.

LINK --->>> Gostek w Europie

 

 "Gostek w Europie" - RUSZAMY Z KOLEJNYM PROJEKTEM ERASMUS+.

Gostek w Europie

Ruszamy z kolejnym projektem Erasmus+ - "GOSTEK W EUROPIE" NUMER PROJEKTU 2020-1-PL01 KA102 - 079190 uczestnicy projektu 45 uczniów naszej szkoły w zawodach technik eksploatacji portów i terminali, technik elektroenergetyk transportu szynowego, technik transportu kolejowego odbędą 4 tygodniową praktykę we włoskich przedsiębiorstwach - (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Gostek w Europie

 


Strona 8 z 54