• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 REKRUTACJA 2021/2022  - KOŁO BOSE.

Koło bose

KOŁO TO REWELACYJNY WYNALAZEK, Z FIZYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA TO SZCZEGÓLNY RODZAJ DŹWIGNI - ALE CO TO JEST KOŁO BOSE W KOLEJNICTWIE? - CZY KOŁA MAJA BUTY?

LINK --->>> Koło bose

 

DZIEŃ DZIECKA 2021

Dzień Dziecka 2021

 

W dniu 1 czerwca 2021 w szkole zorganizowany został Dzień Dziecka dla naszych uczniów w postaci ruchowej na świeżym powietrzu. Wszyscy uczniowie mogli skorzystać z pobytu w pięknym zielonym otoczeniu wśród drzew i na zielonej trawie. Była to okazja do udziału w zabawach sportowych, integracji relaksu. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć w galerii.

 

 

 

 Michelle Maier- zawodniczka kickboxingu i taekwondo - Mistrzyni Polski w Kickboksingu - uczennica klasy 2 AG Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach.

Michelle1

Michelle już po raz kolejny udowadnia, że to co robi jest na najwyższym poziomie, cieszymy się bardzo z Twoich sukcesów, trzymamy kciuki, życzymy Ci szczęścia i powodzenia w kolejnych walkach.

Poniżej przedstawiamy relację Michelle z tego wydarzenia:

Relacja --->>> 

LINK --->>> Michelle 4

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - NAUKA HYBRYDOWA - OD 17  MAJA 2021 - DO 28 MAJA 2021.

Nauka hybrydowa

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o nauce hybrydowej w dniach od 17 maja 2021 do 28 maja 2021. Prosimy o zapoznanie się z informacjami i odpowiednie zastosowanie się:

- od 17 maja do 21 maja 2021 - klasy pierwsze i trzecia mają naukę w szkole, klasy drugie naukę zdalną

- od 24 maja do 28 maja 2021 - klasy drugie mają naukę w szkole, klasy pierwsze naukę zdalną (klasa trzecia idzie na praktykę miesięczną)

Przydział sal lekcyjnych na naukę w szkole w okresie nauki hybrydowej--->>> 

Godziny dodatkowe do realizacji programu nauczania - Krzysztof Sapkowski --->>>

 

 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS IV TECHNIKUM I III LICEUM - 30 KWIETNIA 2021.

zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego dla klas IV Technikum i III Liceum Ogólnokształcącego 30.04.2021 r.
Sala gimnastyczna - spotkanie wychowawców z klasami:
- 9:00 klasa III Liceum Ogólnokształcącego
- 10:00 klasa IV CK Technikum
- 11:00 klasa IV D Technikum
Obowiązkowo maseczki + własny długopis.
Do szkoły przychodzimy na 5 min. przed wyznaczoną godziną, wchodzimy wejściem głównym i wychodzimy wejściem bocznym .

 

 Język angielski - SPOTKANIE Z NATIVE SPEAKEREM.

Native Speaker

CHCESZ ZNAĆ LEPIEJ JĘZYK ANGIELSKI? ROZRUSZAĆ SIĘ JĘZYKOWO? POĆWICZYĆ PRZED EGZAMINEM? POROZMAWIAĆ? A MOŻE TYLKO POOBSERWOWAĆ JAK ROBIĄ TO INNI? TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!
Komunikat: Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu online z Native Speakerem organizowanym przez English Language Centre British Council Katowice, które odbędzie się w dniu 23.04.2021 (piątek) o godz. 18.00 proszone są o przysłanie informacji , w której wyrazicie chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu 1 dzień wcześniej przed spotkaniem tj. w czwartek 22.04.2021 - informację tą należy wysłać na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Po wysłaniu woli uczestnictwa otrzymacie na wasz adres mailowy link do wejścia na spotkanie. Zachęcam do skorzystania z takiej okazji i wzięcia udziału. POZDRAWIA ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH Z GOSTKA.

 

 "Gostek w Europie" - RUSZAMY Z KOLEJNYM PROJEKTEM ERASMUS+ - OGŁOSZENIE NABORU.

Gostek w Europie

OGŁASZAMY NABÓR DO PIERWSZEJ MOBILNOŚCI

DNIA 13.04.2021 ROKU ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO PIERWSZEGO WYJAZDU NA 4 TYGODNIOWE PRAKTYKI ZAWODOWE DO WŁOCH W RAMACH PROJEKTU "Gostek w Europie" (2020-1-PL01-KA102-079190). PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM REKRUTACJI I UDZIAŁU W PROJEKCIE, KTÓRY JEST DOSTĘPNY W BIURZE PROJEKTU ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ NASZEJ SZKOŁY W ZAKŁADCE: PROJEKTY ERASMUS+. TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 19.04.2021. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY KIEROWAĆ SIĘ DO SZKOLNEGO KOORDYNATORA PROJEKTU, PANI ANNY KOWALSKIEJ.

LINK --->>> Gostek w Europie

 

 "Gostek w Europie" - RUSZAMY Z KOLEJNYM PROJEKTEM ERASMUS+.

Gostek w Europie

Ruszamy z kolejnym projektem Erasmus+ - "GOSTEK W EUROPIE" NUMER PROJEKTU 2020-1-PL01 KA102 - 079190 uczestnicy projektu 45 uczniów naszej szkoły w zawodach technik eksploatacji portów i terminali, technik elektroenergetyk transportu szynowego, technik transportu kolejowego odbędą 4 tygodniową praktykę we włoskich przedsiębiorstwach - (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Gostek w Europie

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - MATURA 2021 - MAJ - OD 4 MAJA 2021.

Matury

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o egzaminie maturalnym i prosi o zapoznanie się z tymi ważnymi informacjami oraz odpowiednie zastosowanie się.

ORGANIZACJA  matur  2021 --->>> 

HARMONOGRAM matur  2021 --->>>

PROCEDURY maturalne  2021 --->>>

WYTYCZNE CKE MEiN GIS dotyczące organizowania i przeprowadzania matur 2021 --->>>

KOMUNIKAT CKE o przyborach dopuszczalnych na maturze 2021 --->>>

(PRZYBORY I MATERIAŁY POMOCNICZE POZA OBOWIĄZKOWO ZAPEWNIANYMI PRZEZ SZKOŁĘ ZAPEWNIA ZDAJĄCY)

Przypominamy o obowiązku zgłoszenia się na egzamin maturalny na 30 minut przed jego godziną rozpoczęcia!

 

 REKRUTACJA 2021/2022  - SKOKI SPADOCHRONOWE.

Skoki 1

DLA KAŻDEGO UCZNIA NASZEJ SZKOŁY - LICEUM I TECHNIKUM - MOŻLIWOŚĆ SKOKÓW SPADOCHRONOWYCH - WE WSPÓŁPRACY Z PROFESJONALNĄ FIRMĄ Z KRAKOWA.

LINK --->>> Koło bose

 

 Zebranie z rodzicami - 24 maja 2021.  

  Zebranie z rodzicami.
W dniu 24 lutego 2021 roku o godzinie 16:30 lub 16:45 lub 17:00 odbędą się w naszej szkole zebrania z rodzicami na które zapraszamy! Będzie możliwość uzyskania dodatkowych informacji od nauczycieli, poznania aktualnych spraw szkolnych, spotkania innych rodziców, zapoznania się z przyszłymi wydarzeniami i ważnymi sprawami. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i przydziałem sal na zebrania z rodzicami:

Przydział sal lekcyjnych na zebrania z rodzicami--->>>

 

 

 INFORMACJA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ - STOP COVID - ProteGo Safe.

Państwowa Inspekcja Sanitarna informuje, że aplikacja STOP COVID ProteGO Safe to obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, kolejny element ochrony przed koronawirusem i zachęca do jej zainstalowania. Klikając na poniższy baner można przenieść się na odpowiednią stronę, dowiedzieć się więcej,  pobrać aplikację i zainstalować.

Aplikacja STOP COVID 

 

 WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE - ZAWIERCIE  - LETNI WYPOCZYNEK.

Koło bose

LETNI OBÓZ Z WOPR RATOWNICZO-MOTOROWODNY - MIEJSCOWOŚĆ SERWY KOŁO AUGUSTOWA - 5 - 14 SIERPNIA 2021 - WIEK UCZESTNIKÓW OD 8 LAT - WIĘCEJ INFORMACJI NA PLAKACIE (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Koło bose

 


Strona 7 z 52