• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 INFORMACJA O OLIMPIADZIE JĘZYKOWEJ - JĘZYK NIEMIECKI - JĘZYK ANGIELSKI.

Koniec roku kalendarzowego to czas, w którym młodzież z ,,Gostka'' wzięła udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego, niemieckiego i matematyki. W wyżej wymienionych olimpiadach wzięło udział 49 uczniów. Po długim oczekiwaniu nadeszły wyniki - Laureatem z języka angielskiego został Paweł Kmita uczeń klasy 3A, Laureatką z języka niemieckiego została Natalia Stolarczyk z klasy 2 CDG. Olympus - organizator olimpiad przedmiotowych wyróżnił uczniów wykazujących zainteresowanie różnymi dziedzinami i posiadających wszechstronną wiedzę, tytuł Szkolnych Omnibusów otrzymali uczniowie, którzy łącznie ze wszystkich przedmiotów w których brali udział uzyskali największą sumę punktów. Miejsce pierwsze zajęła Patrycja Machura z klasy 2 AG, miejsce drugie Sandra Klich z klasy 3A, miejsce trzecie Jacek Rybiński z klasy 2 AG. Gratulujemy Szkolnym Omnibusom. Uczniowie otrzymali dyplomy laureatów oraz dyplomy uznania za udział. Wszystkim uczestnikom olimpiad serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejną edycję.

Dyplomy --->>>

 

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - MATURA 2021 - MATURA PRÓBNA - TEST DIAGNOSTYCZNY - OD 3 MARCA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  próbnym egzaminie maturalnym i prosi o zapoznanie się z ich treścią oraz zastosowanie się.

Harmonogram  próbnych matur  2021 --->>> (uwaga na zmiany!)

Organizacja  próbnych matur  2021 --->>>

Wytyczne EPIDEMICZNE organizowania testów diagnostycznych (próbnych matur) dla nauczycieli, uczniów, rodziców 2021 --->>>

Informacja o teście diagnostycznym 2021 --->>>

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o przedmiotach, które będą brane pod uwagę w rekrutacji do szkoły na rok szkolny 2021/2022 i prosi o zapoznanie się z ich treścią zainteresowanych kandydatów i ich opiekunów prawnych.

Informacja o przedmiotach uwzględnianych w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 --->>>


 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - MATURA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  egzaminie maturalnym i prosi o zapoznanie się z ich treścią oraz zastosowanie się.

Informacja o egzaminach maturalnych 2021 - INFORMATORY --->>>

Informacja o egzaminach maturalnych 2021 - ORGANIZACJA --->>>

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - EGZAMINY ZAWODOWE 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o terminach egzaminów zawodowych i prosi o zapoznanie się z ich treścią oraz zastosowanie się.

Informacja o egzaminach zawodowych --->>> 

 ŚWIĘTA I NOWY ROK 2021.

Wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom, sympatykom naszej szkoły - zdrowia i szczęścia i spokoju i ... ... ... (miejsce na wpisanie własnych życzeń - prosimy nie ograniczać się) na okres świąteczny i Nowy Rok.
 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - 22 grudnia 2020 - skrócone lekcje.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o skróconych lekcjach w dniu 22 grudnia 2020:

Informacja Dyrektora Szkoły --->>> 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - MATURA - NOWE WYMAGANIA.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o nowych wymaganiach na egzaminie maturalnym w roku szkolnym 2020/2021:

Informacja o nowych zasadach EGZAMINU MATURALNEGO --->>> 

 ERASMUS + - KOLEJARZE NA RYNKU EUROPEJSKIM - WŁOCHY.

W terminie 31.12.2020 roku – 29.09.2022 roku w Zespole Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach w ramach programu Erasmus+ w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020 w konkursie 2020, w sektorze „Kształcenie i Szkolenia Zawodowe” w ramach Akcji 1: „Mobilność Edukacyjna” będzie realizowany projekt: „Kolejarze na rynku europejskim”, nr: 2020-1-PL01-KA102-079190.
Projekt ten będzie w 100% finansowany ze środków unijnych programu Erasmus+ i dofinansowanie wyniesie: 122 763,00 EUR
Uczestnikami projektu będzie 45 uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodach:
- technik eksploatacji portów i terminali,
- technik elektroenergetyk transportu szynowego,
- technik transportu kolejowego.
Uczniowie odbędą 4 tygodniową praktykę zawodową we włoskich przedsiębiorstwach.

Informacje w zakładce obok lub ten link --->>>

 

 Dzień Kolejarza.  Wprowadzający: mgr inż. Krzysztof Sapkowski 

  25 listopada 2019 - Dzień Kolejarza lub Święto Kolejarza - polskie święto obchodzone corocznie przez kolejarzy i pracowników kolei 25 listopada (od 1981) w dniu wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy. Męczennica chrześcijańska, jedna z Czternastu Świętych Wspomożycieli.
Data i miejsce urodzenia ok. 282 - Aleksandria.  Data i miejsce śmierci ok. 300 - Aleksandria.   Czczona przez Kościół katolicki i Cerkiew prawosławną. 
Wspomnienie 25 listopada.
Atrybuty koło do łamania kości, anioł, Dziecię Jezus, filozofowie, gałązka palmowa, korona, krzyż, księga, miecz, piorun.
Patronka zakonu katarzynek, Nowego Targu, uniwersytetów, wielu zawodów, uczniów, nauczycieli, polskich kolejarzy, orędowniczka od bólu gardła i głowy. 
 

Więcej informacji --->>>

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - 24 LISTOPADA 2020 MOŻLIWOŚĆ KONSULTACJI.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o możliwości konsultacji dla uczniów klas końcowych:

Informacja Dyrektora Szkoły --->>> 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - 19 PAŹDZIERNIK 2020 - NAUCZANIE HYBRYDOWE

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o aktualnej sytuacji dotyczącej COVID i prosi o zapoznanie się z ich treścią oraz zastosowanie się.

Informacja Dyrektora Szkoły - NAUCZANIE HYBRYDOWE --->>> 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - 8 PAŹDZIERNIK 2020.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o aktualnej sytuacji dotyczącej COVID i prosi o zapoznanie się z ich treścią oraz zastosowanie się.

Informacja Dyrektora Szkoły --->>> 


Strona 3 z 47