• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 Wojskowy bieg przełajowy - Tarnowskie Góry 2024.

Integracja 2023

W dniu 25.04.2024 uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w Wojskowym biegu przełajowym po sprawność o Puchar Dowódcy Garnizonu Tarnowskie Góry organizowanym przez 5 pułk chemiczny im. generała broni Leona Berbeckiego w Tarnowskich Górach.
W biegu brało udział 350 zawodników z podziałem na kategorie: kobiety i mężczyźni. Młodzież musiała pokonać dystans 3000 m w terenie leśnym. Wszyscy uczestnicy z ,,Gostka" walczyli zaciekle, co przełożyło się na wspaniały wynik i sukces.
W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Natalia Wąsat z klasy 2 a LO uzyskując wynik 13 minut 42 sekundy, w kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zdobył Oskar Bereda z klasy 2a LO z wynikiem 11 minut 58 sekund, trzecie miejsce w kategorii mężczyzn przypadło Saszy Kowalenko z klasy 2 a LO, który pokonał dystans w 12 minut i 12 sekund .
Po odebraniu pucharów świętowaliśmy przy gorącej herbacie oraz wojskowej grochówce. Całość dopełniła wspaniała ścianka wspinaczkowa, dzięki uprzejmości pana Sylwestra Nowaka młodzież mogła pokonać nie tylko dystans na drodze leśnej ale również wysokościowy.
Uczeń naszej szkoły Sasza Kowalenko, który jest zawodnikiem boksu miał sposobność uczestniczenia w treningu z szeregową Kariną Szmalenberg - zawodową międzynarodową mistrzynią Polski w boksie. Gratulujemy naszym zawodnikom za udział i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 WCR Będzin  GRATULACJE DLA ABSOLWENTÓW 2024.

Integracja 2023

Gratulacje dla absolwentów naszej szkoły od Wojskowego Centrum Rekrutacji w Będzinie oraz informacje o możliwej dalszej drodze kariery zawodowej.

 

 

PLAKAT INFORMACYJNY --->>>

 

 Biblioteka Miejska w Łazach 2024.

Integracja 2023

W dniu 10 kwietnia gościliśmy Panią Beatę Kuc z Biblioteki Miejskiej w Łazach, pasjonata historii lokalnej, która kolejny raz opowiedziała młodzieży o dziejach wojennych najbliższej okolicy. To znakomita forma lekcji historii, ze wspomnieniami świadków wydarzeń i ciekawym doświadczeniem dla młodych ludzi.


 

 Edukacja z SANEPIDEM 2024.

Integracja 2023

W naszej szkole gościliśmy Panią z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zawierciu. Uczniowie zostali zapoznani z negatywnymi konsekwencjami zażywania środków odurzających i psychoaktywnych. Za pomocą narkogogli i alkogogli młodzież mogła doświadczyć jak niebezpieczne dla zdrowia i życia są używki.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 Dzień Otwarty RELACJA 2024.

Integracja 2023

W dniu 12 kwietnia 2024 r. w godzinach 14:00 - 17:00 odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Kandydaci do naszej szkoły, rodzice, zainteresowani kierunkami kształcenia zwiedzili szkołę, zapoznali się z ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji, wzięli udział w zabawach, mieli możliwość skosztowania różnych potraw, spotkać się z naszymi uczniami.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 DZIEŃ OTWARTY - 12 KWIETNIA 2024.

Integracja 2023

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 12 KWIETNIA 2024.
ZAPRASZAMY KANDYDATÓW DO NASZEJ SZKOŁY RAZEM Z RODZICAMI I ZNAJOMYMI NA DZIEŃ OTWARTY. To dobra okazja do zapoznania się ze szkołą, z nauczycielami, z ofertą na rok szkolny 2024/2025.

 PLAKAT Z PROGRAMEM DNIA OTWARTEGO --->>>

 

Zapraszamy do fotogalerii. 

 

 TAJEMNICE UMYSŁU 2024.

Integracja 2023


W dniu 08.04.2024 młodzież z Gostka wzięła udział w wykładzie oraz warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Krakowie. Nauki te były skierowane przede wszystkim do osób z profilu mundurowo-psychologicznego. Tematem przewodnim wykładu były tajemnice funkcjonowania umysłu i mózgu człowieka. Pierwszy warsztat dotyczył błędów poznawczych, dlaczego je popełniamy i co z tego wynika . Podczas drugiego warsztatu nasza młodzież zapoznała się z wpływem mózgu na zachowanie, budową mózgu oraz poszczególnymi systemami neuronalnymi. Ostatnim etapem wycieczki było zwiedzanie rynku głównego w Krakowie. Super wykład, super warsztaty, super młodzież i super pogoda.


 

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA -  2024.

Muzeum pisanki

Lipsk nad Biebrzą:

 

   OD 28 MARCA 2024 DO 2 KWIETNIA 2024 - WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA.

Toczy się toczy jajo po świecie niechaj radości wiele przyniesie, dla wszystkich uczniów i ich rodziców, dla pracowników i sympatyków. Niechaj da zdrowia, szczęścia i siły, żeby życzenia się spełniły.

Wszystkiego najlepszego!

Zapraszamy do obejrzenia galerii pisanek tradycyjnych z Podlasia znad Biebrzy i drobnej impresji na ten temat.

Impresja --->>> 

 

 TARGI EDUKACYJNE 2024.

Integracja 2023

W dniu 19 marca 2024 r. uczniowie klas maturalnych 4 AL i 5CKP wzięli udział w Targach Edukacyjnych, które miały miejsce w katowickim Spodku. Na targach zaprezentowały się liczne uczelnie wyższe i pomaturalne. Nasi uczniowie mieli możliwość spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami uczelni, by dobrze zaplanować swoją ścieżkę kariery.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 Dzień Kobiet 2024.

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet.
Dużo Zdrowia Szczęścia i wielu innych życzeń dla Wszystkich Kobiet z naszej Szkoły od Wszystkich Panów. Z tej okazji uczniowie mogli poczuć świąteczny nastrój i trochę potańczyć przy muzyce.

  

 

 

 LOS ZWIERZĄT 2024.

Integracja 2023

LOS ZWIERZĄT.
Los zwierząt nie jest obojętny dla uczniów  naszej szkoły, którzy przekazali zebrane przez siebie dary dla Fundacji Hope - Zapomniane zwierzaki.  

To już druga w tym roku szkolnym akcja wspierająca zwierzęta. Wcześniej zebrane dary trafiły do Schroniska w Zawierciu, a już szykuje się trzecia akcja.

 

 ŻONKILE 2024.

Integracja 2023

ŻONKILE.
Po raz kolejny nasza szkoła uczestniczy w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej wybuch powstania w getcie warszawskim organizowaną przez Muzeum Żydów Polskich POLIN.

 

 

 SPOTKANIA Z LITERATURĄ 2024.

Integracja 2023

SPOTKANIA Z LITERATURĄ.
W naszej szkole zakończył się trzydniowy cykl Spotkań z literaturą, gdzie młodzi twórcy prezentowali swoje dzieła.

 


Strona 2 z 65