• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - NAUKA HYBRYDOWA - OD 17  MAJA 2021 - DO 28 MAJA 2021.

Nauka hybrydowa

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o nauce hybrydowej w dniach od 17 maja 2021 do 28 maja 2021. Prosimy o zapoznanie się z informacjami i odpowiednie zastosowanie się:

- od 17 maja do 21 maja 2021 - klasy pierwsze i trzecia mają naukę w szkole, klasy drugie naukę zdalną

- od 24 maja do 28 maja 2021 - klasy drugie mają naukę w szkole, klasy pierwsze naukę zdalną (klasa trzecia idzie na praktykę miesięczną)

Przydział sal lekcyjnych na naukę w szkole w okresie nauki hybrydowej--->>> 

Godziny dodatkowe do realizacji programu nauczania - Krzysztof Sapkowski --->>>

 

 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS IV TECHNIKUM I III LICEUM - 30 KWIETNIA 2021.

zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego dla klas IV Technikum i III Liceum Ogólnokształcącego 30.04.2021 r.
Sala gimnastyczna - spotkanie wychowawców z klasami:
- 9:00 klasa III Liceum Ogólnokształcącego
- 10:00 klasa IV CK Technikum
- 11:00 klasa IV D Technikum
Obowiązkowo maseczki + własny długopis.
Do szkoły przychodzimy na 5 min. przed wyznaczoną godziną, wchodzimy wejściem głównym i wychodzimy wejściem bocznym .

 

 Język angielski - SPOTKANIE Z NATIVE SPEAKEREM.

Native Speaker

CHCESZ ZNAĆ LEPIEJ JĘZYK ANGIELSKI? ROZRUSZAĆ SIĘ JĘZYKOWO? POĆWICZYĆ PRZED EGZAMINEM? POROZMAWIAĆ? A MOŻE TYLKO POOBSERWOWAĆ JAK ROBIĄ TO INNI? TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!
Komunikat: Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu online z Native Speakerem organizowanym przez English Language Centre British Council Katowice, które odbędzie się w dniu 23.04.2021 (piątek) o godz. 18.00 proszone są o przysłanie informacji , w której wyrazicie chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu 1 dzień wcześniej przed spotkaniem tj. w czwartek 22.04.2021 - informację tą należy wysłać na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Po wysłaniu woli uczestnictwa otrzymacie na wasz adres mailowy link do wejścia na spotkanie. Zachęcam do skorzystania z takiej okazji i wzięcia udziału. POZDRAWIA ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH Z GOSTKA.

 

 "Gostek w Europie" - RUSZAMY Z KOLEJNYM PROJEKTEM ERASMUS+ - OGŁOSZENIE NABORU.

Gostek w Europie

OGŁASZAMY NABÓR DO PIERWSZEJ MOBILNOŚCI

DNIA 13.04.2021 ROKU ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO PIERWSZEGO WYJAZDU NA 4 TYGODNIOWE PRAKTYKI ZAWODOWE DO WŁOCH W RAMACH PROJEKTU "Gostek w Europie" (2020-1-PL01-KA102-079190). PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM REKRUTACJI I UDZIAŁU W PROJEKCIE, KTÓRY JEST DOSTĘPNY W BIURZE PROJEKTU ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ NASZEJ SZKOŁY W ZAKŁADCE: PROJEKTY ERASMUS+. TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 19.04.2021. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY KIEROWAĆ SIĘ DO SZKOLNEGO KOORDYNATORA PROJEKTU, PANI ANNY KOWALSKIEJ.

LINK --->>> Gostek w Europie

 

 "Gostek w Europie" - RUSZAMY Z KOLEJNYM PROJEKTEM ERASMUS+.

Gostek w Europie

Ruszamy z kolejnym projektem Erasmus+ - "GOSTEK W EUROPIE" NUMER PROJEKTU 2020-1-PL01 KA102 - 079190 uczestnicy projektu 45 uczniów naszej szkoły w zawodach technik eksploatacji portów i terminali, technik elektroenergetyk transportu szynowego, technik transportu kolejowego odbędą 4 tygodniową praktykę we włoskich przedsiębiorstwach - (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Gostek w Europie

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - MATURA 2021 - MAJ - OD 4 MAJA 2021.

Matury

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o egzaminie maturalnym i prosi o zapoznanie się z tymi ważnymi informacjami oraz odpowiednie zastosowanie się.

ORGANIZACJA  matur  2021 --->>> 

HARMONOGRAM matur  2021 --->>>

PROCEDURY maturalne  2021 --->>>

WYTYCZNE CKE MEiN GIS dotyczące organizowania i przeprowadzania matur 2021 --->>>

KOMUNIKAT CKE o przyborach dopuszczalnych na maturze 2021 --->>>

(PRZYBORY I MATERIAŁY POMOCNICZE POZA OBOWIĄZKOWO ZAPEWNIANYMI PRZEZ SZKOŁĘ ZAPEWNIA ZDAJĄCY)

Przypominamy o obowiązku zgłoszenia się na egzamin maturalny na 30 minut przed jego godziną rozpoczęcia!

 

 REKRUTACJA 2021/2022  - SKOKI SPADOCHRONOWE.

Skoki 1

DLA KAŻDEGO UCZNIA NASZEJ SZKOŁY - LICEUM I TECHNIKUM - MOŻLIWOŚĆ SKOKÓW SPADOCHRONOWYCH - WE WSPÓŁPRACY Z PROFESJONALNĄ FIRMĄ Z KRAKOWA.

LINK --->>> Koło bose

 

 Zebranie z rodzicami - 24 maja 2021.  

  Zebranie z rodzicami.
W dniu 24 lutego 2021 roku o godzinie 16:30 lub 16:45 lub 17:00 odbędą się w naszej szkole zebrania z rodzicami na które zapraszamy! Będzie możliwość uzyskania dodatkowych informacji od nauczycieli, poznania aktualnych spraw szkolnych, spotkania innych rodziców, zapoznania się z przyszłymi wydarzeniami i ważnymi sprawami. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i przydziałem sal na zebrania z rodzicami:

Przydział sal lekcyjnych na zebrania z rodzicami--->>>

 

 

 INFORMACJA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ - STOP COVID - ProteGo Safe.

Państwowa Inspekcja Sanitarna informuje, że aplikacja STOP COVID ProteGO Safe to obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, kolejny element ochrony przed koronawirusem i zachęca do jej zainstalowania. Klikając na poniższy baner można przenieść się na odpowiednią stronę, dowiedzieć się więcej,  pobrać aplikację i zainstalować.

Aplikacja STOP COVID 

 

 WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE - ZAWIERCIE  - LETNI WYPOCZYNEK.

Koło bose

LETNI OBÓZ Z WOPR RATOWNICZO-MOTOROWODNY - MIEJSCOWOŚĆ SERWY KOŁO AUGUSTOWA - 5 - 14 SIERPNIA 2021 - WIEK UCZESTNIKÓW OD 8 LAT - WIĘCEJ INFORMACJI NA PLAKACIE (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Koło bose

 

WIELKANOC 2021.

Muzeum pisanki

Lipsk nad Biebrzą:

 

   OD 1 KWIETNIA 2021 DO 6 KWIETNIA 2021 - WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA.

Toczy się toczy jajo po świecie niechaj radości wiele przyniesie, dla wszystkich uczniów i ich rodziców, dla pracowników i sympatyków. Niechaj da zdrowia i dużo szczęścia i siły.

Wszystkiego najlepszego!

Zapraszamy do obejrzenia galerii pisanek tradycyjnych z Podlasia znad Biebrzy i drobnej impresji na ten temat.

Impresja --->>> 

 

 DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA 2021.

17 marca jest Dniem Świętego Patryka, jest to święto narodowe Irlandii. Obchodzone jest na część biskupa, który według legendy dostał przekaz od Boga, by nawrócić pogańską Irlandię na chrześcijaństwo . Głównym atrybutem „zielonego święta” jest czterolistna kończyna, czyli shamrock. Według legendy św. Patryk za jej pomocą zobrazował istotę Trójcy Świętej. W Irlandii dzień 17 marca jest wolny od pracy, a obchody święta są bardzo huczne. Na ulicach dominuje wtedy kolor zielony. W wielu miastach można napotkać parady, pokazy tańców irlandzkich i wszędzie słychać tradycyjną muzykę. Święto obchodzone jest w wielu krajach na całym świecie i jest okazją do poznania irlandzkiej kultury i zwyczajów. W tym roku ze względu na szczególne obostrzenia młodzież z „Gostka” angażując się zdalnie w obchody święta, przygotowała własnoręcznie wykonane plakaty, które prezentujemy poniżej. Uczniowie zaangażowani w projekt: Klasa 4 CK: Oliwia Waksmańska, Karolina Piętak, Monika Szczupak, Damian Moliński. Klasa 2CKP: Mateusz Kudela Klasa 2 AG : Nikola Śliwińska, Norbert Kapkowski, Jacek Rybiński, Patrycja Machura, Klasa 3A : Karolina Kwoczała, Karolina Wenta, Kacper Zięcina, Patrycja Wilczak, Klasa 3 CD: Weronika Ośmiałowska, Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Plakaty --->>>

 

 

 BARDZO WAŻNA INFORMACJA  - DZIEŃ KOBIET 2021.

Z OKAZJI DNIA KOBIET WSZYSCY MĘŻCZYŹNI "GOSTKA" ŻYCZĄ WSZYSTKIM KOBIETOM NA ŚWIECIE, A W SZCZEGÓLNOŚCI NASZYM UCZENNICOM I PANIOM:

ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA MARZEŃ

ŻEBY ŻYCIE WYGLĄDAŁO JAK NAJPIĘKNIEJSZY KWIAT, ŻEBY BYŁO WYPEŁNIONE KOLORAMI JAK ŁĄKA USŁANA RÓŻNOBARWNYM KWIECIEM, JAK OBRAZ PRZYNOSZĄCY UKOJENIE I SPOKÓJ

OBCHODZENIA TEGO DNIA JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ RAZY W SWOIM ŻYCIU.

 


Strona 10 z 55