• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - MATURA 2021 - MAJ - OD 4 MAJA 2021.

Matury

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o egzaminie maturalnym i prosi o zapoznanie się z tymi ważnymi informacjami oraz odpowiednie zastosowanie się.

ORGANIZACJA  matur  2021 --->>> 

HARMONOGRAM matur  2021 --->>>

PROCEDURY maturalne  2021 --->>>

WYTYCZNE CKE MEiN GIS dotyczące organizowania i przeprowadzania matur 2021 --->>>

KOMUNIKAT CKE o przyborach dopuszczalnych na maturze 2021 --->>>

(PRZYBORY I MATERIAŁY POMOCNICZE POZA OBOWIĄZKOWO ZAPEWNIANYMI PRZEZ SZKOŁĘ ZAPEWNIA ZDAJĄCY)

Przypominamy o obowiązku zgłoszenia się na egzamin maturalny na 30 minut przed jego godziną rozpoczęcia!

 

 REKRUTACJA 2021/2022  - SKOKI SPADOCHRONOWE.

Skoki 1

DLA KAŻDEGO UCZNIA NASZEJ SZKOŁY - LICEUM I TECHNIKUM - MOŻLIWOŚĆ SKOKÓW SPADOCHRONOWYCH - WE WSPÓŁPRACY Z PROFESJONALNĄ FIRMĄ Z KRAKOWA.

LINK --->>> Koło bose

 

 Zebranie z rodzicami - 24 maja 2021.  

  Zebranie z rodzicami.
W dniu 24 lutego 2021 roku o godzinie 16:30 lub 16:45 lub 17:00 odbędą się w naszej szkole zebrania z rodzicami na które zapraszamy! Będzie możliwość uzyskania dodatkowych informacji od nauczycieli, poznania aktualnych spraw szkolnych, spotkania innych rodziców, zapoznania się z przyszłymi wydarzeniami i ważnymi sprawami. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i przydziałem sal na zebrania z rodzicami:

Przydział sal lekcyjnych na zebrania z rodzicami--->>>

 

 

 INFORMACJA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ - STOP COVID - ProteGo Safe.

Państwowa Inspekcja Sanitarna informuje, że aplikacja STOP COVID ProteGO Safe to obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, kolejny element ochrony przed koronawirusem i zachęca do jej zainstalowania. Klikając na poniższy baner można przenieść się na odpowiednią stronę, dowiedzieć się więcej,  pobrać aplikację i zainstalować.

Aplikacja STOP COVID 

 

 WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE - ZAWIERCIE  - LETNI WYPOCZYNEK.

Koło bose

LETNI OBÓZ Z WOPR RATOWNICZO-MOTOROWODNY - MIEJSCOWOŚĆ SERWY KOŁO AUGUSTOWA - 5 - 14 SIERPNIA 2021 - WIEK UCZESTNIKÓW OD 8 LAT - WIĘCEJ INFORMACJI NA PLAKACIE (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Koło bose

 

WIELKANOC 2021.

Muzeum pisanki

Lipsk nad Biebrzą:

 

   OD 1 KWIETNIA 2021 DO 6 KWIETNIA 2021 - WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA.

Toczy się toczy jajo po świecie niechaj radości wiele przyniesie, dla wszystkich uczniów i ich rodziców, dla pracowników i sympatyków. Niechaj da zdrowia i dużo szczęścia i siły.

Wszystkiego najlepszego!

Zapraszamy do obejrzenia galerii pisanek tradycyjnych z Podlasia znad Biebrzy i drobnej impresji na ten temat.

Impresja --->>> 

 

 DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA 2021.

17 marca jest Dniem Świętego Patryka, jest to święto narodowe Irlandii. Obchodzone jest na część biskupa, który według legendy dostał przekaz od Boga, by nawrócić pogańską Irlandię na chrześcijaństwo . Głównym atrybutem „zielonego święta” jest czterolistna kończyna, czyli shamrock. Według legendy św. Patryk za jej pomocą zobrazował istotę Trójcy Świętej. W Irlandii dzień 17 marca jest wolny od pracy, a obchody święta są bardzo huczne. Na ulicach dominuje wtedy kolor zielony. W wielu miastach można napotkać parady, pokazy tańców irlandzkich i wszędzie słychać tradycyjną muzykę. Święto obchodzone jest w wielu krajach na całym świecie i jest okazją do poznania irlandzkiej kultury i zwyczajów. W tym roku ze względu na szczególne obostrzenia młodzież z „Gostka” angażując się zdalnie w obchody święta, przygotowała własnoręcznie wykonane plakaty, które prezentujemy poniżej. Uczniowie zaangażowani w projekt: Klasa 4 CK: Oliwia Waksmańska, Karolina Piętak, Monika Szczupak, Damian Moliński. Klasa 2CKP: Mateusz Kudela Klasa 2 AG : Nikola Śliwińska, Norbert Kapkowski, Jacek Rybiński, Patrycja Machura, Klasa 3A : Karolina Kwoczała, Karolina Wenta, Kacper Zięcina, Patrycja Wilczak, Klasa 3 CD: Weronika Ośmiałowska, Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Plakaty --->>>

 

 

 BARDZO WAŻNA INFORMACJA  - DZIEŃ KOBIET 2021.

Z OKAZJI DNIA KOBIET WSZYSCY MĘŻCZYŹNI "GOSTKA" ŻYCZĄ WSZYSTKIM KOBIETOM NA ŚWIECIE, A W SZCZEGÓLNOŚCI NASZYM UCZENNICOM I PANIOM:

ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, SPEŁNIENIA MARZEŃ

ŻEBY ŻYCIE WYGLĄDAŁO JAK NAJPIĘKNIEJSZY KWIAT, ŻEBY BYŁO WYPEŁNIONE KOLORAMI JAK ŁĄKA USŁANA RÓŻNOBARWNYM KWIECIEM, JAK OBRAZ PRZYNOSZĄCY UKOJENIE I SPOKÓJ

OBCHODZENIA TEGO DNIA JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ RAZY W SWOIM ŻYCIU.

 

 INFORMACJA O OLIMPIADZIE JĘZYKOWEJ - JĘZYK NIEMIECKI - JĘZYK ANGIELSKI.

Koniec roku kalendarzowego to czas, w którym młodzież z ,,Gostka'' wzięła udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego, niemieckiego i matematyki. W wyżej wymienionych olimpiadach wzięło udział 49 uczniów. Po długim oczekiwaniu nadeszły wyniki - Laureatem z języka angielskiego został Paweł Kmita uczeń klasy 3A, Laureatką z języka niemieckiego została Natalia Stolarczyk z klasy 2 CDG. Olympus - organizator olimpiad przedmiotowych wyróżnił uczniów wykazujących zainteresowanie różnymi dziedzinami i posiadających wszechstronną wiedzę, tytuł Szkolnych Omnibusów otrzymali uczniowie, którzy łącznie ze wszystkich przedmiotów w których brali udział uzyskali największą sumę punktów. Miejsce pierwsze zajęła Patrycja Machura z klasy 2 AG, miejsce drugie Sandra Klich z klasy 3A, miejsce trzecie Jacek Rybiński z klasy 2 AG. Gratulujemy Szkolnym Omnibusom. Uczniowie otrzymali dyplomy laureatów oraz dyplomy uznania za udział. Wszystkim uczestnikom olimpiad serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejną edycję.

Dyplomy --->>>

 

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - MATURA 2021 - MATURA PRÓBNA - TEST DIAGNOSTYCZNY - OD 3 MARCA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  próbnym egzaminie maturalnym i prosi o zapoznanie się z ich treścią oraz zastosowanie się.

Harmonogram  próbnych matur  2021 --->>> (uwaga na zmiany!)

Organizacja  próbnych matur  2021 --->>>

Wytyczne EPIDEMICZNE organizowania testów diagnostycznych (próbnych matur) dla nauczycieli, uczniów, rodziców 2021 --->>>

Informacja o teście diagnostycznym 2021 --->>>

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o przedmiotach, które będą brane pod uwagę w rekrutacji do szkoły na rok szkolny 2021/2022 i prosi o zapoznanie się z ich treścią zainteresowanych kandydatów i ich opiekunów prawnych.

Informacja o przedmiotach uwzględnianych w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 --->>>


 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - MATURA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  egzaminie maturalnym i prosi o zapoznanie się z ich treścią oraz zastosowanie się.

Informacja o egzaminach maturalnych 2021 - INFORMATORY --->>>

Informacja o egzaminach maturalnych 2021 - ORGANIZACJA --->>>

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - EGZAMINY ZAWODOWE 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o terminach egzaminów zawodowych i prosi o zapoznanie się z ich treścią oraz zastosowanie się.

Informacja o egzaminach zawodowych --->>> 


Strona 9 z 54