• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 REKRUTACJA NA UCZELNIĘ  - WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA - APEIRON.

Apeiron

PREZENTUJEMY PLAKAT PROMOCYJNY WYŻSZEJ UCZELNI   -WYŻSZEJ SZKOŁY BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO I INDYWIDUALNEGO:

LINK --->>> Film promocyjny

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - WYDAWANIE  WYNIKÓW MATUR - EGZAMINY POPRAWKOWE MATURALNE.

Wydawanie świadectw maturalnych ( tj. 05.07.2021 r.) od godziny 14:00 do 15:00. W kolejne dni od godziny 9:00 do 15:00. Oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym należy złożyć w terminie do dnia 12.07.2021 r. do godziny 14:00. 

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa OLIMPUS - język niemiecki - sesja wiosenna.

olimpiada

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Stolarczyk z klasy 2cdg oraz Michelle Maier z klasy 2ag otrzymały tytuły i dyplomy Laureata w sesji wiosennej Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej OLIMPUS z języka niemieckiego. Pozostali uczestnicy olimpiady otrzymali dyplomy uznania za udział w olimpiadzie. Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!
Marta Szatan i Edyta Zmarzlik-Cisowska. Dyplomy w linkach:

LINK 1 --->>>  

LINK  2 --->>>

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH - OD 21 CZERWCA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  harmonogramie egzaminów zawodowych i prosi o zapoznanie się z terminami, przygotowanie się, zgłoszenie się na egzamin odpowiednio wcześniej (30 minut) oraz zastosowanie się do wytycznych.

Harmonogram egzaminów zawodowych  - czerwiec  2021 --->>> 

Wytyczne CKE MEiN GIS w sprawie egzaminów zawodowych  2021 --->>>

Komunikat o przyborach pomocniczych do części pisemnej egzaminów zawodowych 2021 --->>>

Komunikat o przyborach pomocniczych do części praktycznej egzaminów zawodowych 2021 --->>>

 

 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 -  25 CZERWCA 2021 - HARMONOGRAM

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o harmonogramie zakończenia roku szkolnego 2020/2021.  Prosimy o zapoznanie się z informacjami i odpowiednie zastosowanie się.

Harmonogram i informacje organizacyjne zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach:

Godz. 9:00

Klasa 1AL sala nr 16

Klasa 1B sala nr 17

Klasa 1C sala nr 5


Godz. 10:00

Klasa 2AG sala nr 16

Klasa 2AP sala nr 17

Klasa 2CKP sala nr 5

Klasa 2CDG sala gimnastyczna


Godz. 12:00

Klasa 3CDG sala nr 5


Przypominamy o przestrzeganiu reżimu sanitarnego.

Obowiązkowe zakrywanie ust i nosa

Dezynfekcja rąk

Bezpieczna odległość

Własny długopis

Nie tworzenie skupisk na korytarzu

 

 SZCZEPIENIA 2021  - INFORMACJE KURATORIUM OŚWIATY W KATOWICACH.

SZCZEPIENIA

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek. Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych. Po zakończeniu wakacji szczepienia będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Przygotowaliśmy informacje dla szkół i placówek w tej sprawie. Wraz z Ministerstwem Zdrowia opracowaliśmy także rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia. Dokładniejsze informacje w linku:

LINK --->>> SZCZEPIENIA

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH -  21, 22 CZERWCA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  dodatkowych dniach wolnych od zajęć edukacyjnych:

21 czerwca 2021

22 czerwca 2021

w tych dniach ze względu na egzaminy zawodowe nie ma lekcji.

 

 Kurs - "Word Formation"

Kurs angielskiego

Zespół Nauczycieli Języków Obcych z ,, Gostka'' zaprasza wszystkich, którzy chcą lepiej władać językiem angielskim na zapoznanie się z poniższą ofertą i wzięcie udziału w opisanych zajęciach, PAMIĘTAJCIE - PRAKTYKA CZYNI MISTRZA - KORZYSTAJCIE Z OKAZJI.
Zajęcia będą odbywać się w 3 kolejne czwartki w godzinach od 16:30 do 18:00
(start 10.06)
- (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Kurs angielskiego

 

Kurs "American vs British English for Travelers"

Kurs angielskiego

Zespół Nauczycieli Języków Obcych z ,, Gostka'' zaprasza wszystkich, którzy chcą lepiej władać językiem angielskim na zapoznanie się z poniższą ofertą i wzięcie udziału w opisanych zajęciach, PAMIĘTAJCIE - PRAKTYKA CZYNI MISTRZA - KORZYSTAJCIE Z OKAZJI.
Zajęcia będą odbywać się w 3 kolejne wtorki w godzinach od 16:30 do 18:00
(start 15.06)
- (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Kurs angielskiego

 

 INSTRUKCJA - Jak korzystać z systemu naboru elektronicznego - 13 maja 2021 godzina 17:00 .

Rekrutacja 2021

Szanowni Państwo!
Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu. Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.
 Adres strony rozprowadzającej:
https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja

LINK --->>> Rekrutacja 2021

 

 REKRUTACJA 2021/2022  - KOŁO BOSE.

Koło bose

KOŁO TO REWELACYJNY WYNALAZEK, Z FIZYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA TO SZCZEGÓLNY RODZAJ DŹWIGNI - ALE CO TO JEST KOŁO BOSE W KOLEJNICTWIE? - CZY KOŁA MAJA BUTY?

LINK --->>> Koło bose

 

DZIEŃ DZIECKA 2021

Dzień Dziecka 2021

 

W dniu 1 czerwca 2021 w szkole zorganizowany został Dzień Dziecka dla naszych uczniów w postaci ruchowej na świeżym powietrzu. Wszyscy uczniowie mogli skorzystać z pobytu w pięknym zielonym otoczeniu wśród drzew i na zielonej trawie. Była to okazja do udziału w zabawach sportowych, integracji relaksu. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć w galerii.

 

 

 

 Michelle Maier- zawodniczka kickboxingu i taekwondo - Mistrzyni Polski w Kickboksingu - uczennica klasy 2 AG Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach.

Michelle1

Michelle już po raz kolejny udowadnia, że to co robi jest na najwyższym poziomie, cieszymy się bardzo z Twoich sukcesów, trzymamy kciuki, życzymy Ci szczęścia i powodzenia w kolejnych walkach.

Poniżej przedstawiamy relację Michelle z tego wydarzenia:

Relacja --->>> 

LINK --->>> Michelle 4

 


Strona 9 z 55