HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI NA ROK SZKOLNY 2023/2024 W ZESPOLE SZKÓŁ IM. PROFESORA ROMANA GOSTKOWSKIEGO W ŁAZACH.
Harmonogram Konsultacji na rok szkolny 2023/2024
w Zespole Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach (w drugim okresie) |
|||
Nauczyciel |
Nauczany przedmiot |
Termin konsultacji |
|
Ewa Kumor-Rudy |
j. angielski |
13:20-14:20 (poniedziałek) |
|
Agnieszka Więckowska-Szkarłat |
j. angielski |
9:40-10:40 (wtorek) |
|
Ewelina Kawka |
chemia, fizyka, matematyka |
15:00-16:00 (poniedziałek) |
|
Marta Szatan |
j. niemiecki |
14:05-15:05 (poniedziałek) |
|
Ewa Kawałek |
j .polski |
7:45-8:45 (piątek) |
|
Krzysztof Sapkowski |
przedmioty zawodowe |
13:10-14:10 (wtorek) |
|
Kinga Leks |
j. angielski |
13:10-14:10 ( wtorek) |
|
Renata Soczówka |
j. polski |
13:10-14:10 (poniedziałek) |
|
Agnieszka Rejewska |
biologia |
7:00-8:00 (czwartek) |
|
Ireneusz Żołna |
przedmioty zawodowe |
7:00-8:00 (czwartek) |
|
Agnieszka Lewandowska-Bączek |
informatyka, biznes i zarządzanie |
15:00-16:00 (poniedziałek) |
|
Edyta zmarzlik-Cisowska |
j. niemiecki |
13:05-14:05 (środa) |
|
Eliza Wieczorek |
geografia, wos, wdż |
14:05-15:05 (wtorek) |
|
Anna Koścień-Kijanka |
matematyka matematyka dydakt. wyrównawcza |
15:00-16:00 (poniedziałek) 15:00 - 15:45 (środa) |
|
Monika Małysa |
przedmioty zawodowe |
15:45-16:45 (wtorek) |
|
Agnieszka Ślusarczyk-Rok |
historia, historia i teraźniejszość |
7:00-8:00 (wtorek) |
|
Dorota Jankiewicz |
j. angielski, plastyka |
13:00-14:00 (poniedziałek) |
|
Maria Domagała |
przedmioty zawodowe |
11:25-12:25 (wtorek) |
|
Agnieszka Pietrkiewicz |
pedagog, biznes i zarządzanie |
14:00-15:00 (wtorek) |
|
Anna Służewska |
psycholog, podstawy psychologii |
10:30-11:30 (piątek) |
|
Radosław Błoch |
wychowanie fizyczne |
9:00-10:00 (wtorek) |
|
Agata Dyczko |
wychowanie fizyczne |
9:40-10:40 (piątek) |
|
Sylwester Nowak |
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, elementy ratownictwa, pierwsza pomoc |
11:00-12:00 (wtorek) |
|
Radosław Cierpiński |
historia, historia i teraźniejszość, podstawy przedsiębiorczości, infrastruktura kolejowa |
13:10-14:10 (środa) |
|
Paweł Saczyński |
przedmioty zawodowe |
7:00-8:00 (wtorek) |
|
Małgorzata Polaniecka |
wicedyrektor, przedmioty zawodowe |
8:00-9:00 (poniedziałek) |
|
Ewa Sosnowska |
pedagog specjalny, zajęcia z rewalidacji |
17:10-18:10 (wtorek) |
|
Katarzyna Rusek-Szczygieł |
dyrektor, matematyka |
14:30-15:30 (poniedziałek) |
|
Edyta Janowska-Bucka |
przedmioty zawodowe |
7:50-8:50 (poniedziałek) |
|
Janusz Kania |
katecheta |
14:05-15:05 (czwartek) |
|
Mariusz Łydek |
działalność służb mundurowych |
7:00-8:00 (środa) |