• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Organizujemy różne szkolenia dla uczniów.      Stypendia PKP PLK.     Stypendia PKP Cargo Tabor.     Umowa z PKP Cargo.      Umowa z PKP Intercity.     Umowa z Lotniskiem Katowice Airport.     Współpraca z WKU w Będzinie.     Współpraca z Powiatową Komendą Policji.     Współpraca z Zakładem Karnym w Ciągowicach.     Współpraca z Powiatową Komendą Straży Pożarnej.

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o przedmiotach, które będą brane pod uwagę w rekrutacji do szkoły na rok szkolny 2024/2025 oraz o kierunkach kształcenia,  sprawdzianach, próbie sprawności fizycznej i prosi o zapoznanie się zainteresowanych kandydatów i ich opiekunów prawnych.

Informacja o przedmiotach uwzględnianych w rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 i sprawdzianach --->>>

 

 REKRUTACJA 2024/2025  - FILM PROMOCYJNY.

Film promocyjny

PREZENTUJEMY FILM PROMOCYJNY NASZEJ SZKOŁY- ZACHĘCAMY DO JEGO OBEJRZENIA:

Kierunki kształcenia na rok szkolny 2024/2025 to:

technik transportu kolejowego,

technik elektroenergetyk transportu szynowego.

LINK --->>> Film promocyjny

 

Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach

   
   


 

 Dzień Otwarty RELACJA 2024.

Integracja 2023

W dniu 12 kwietnia 2024 r. w godzinach 14:00 - 17:00 odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Kandydaci do naszej szkoły, rodzice, zainteresowani kierunkami kształcenia zwiedzili szkołę, zapoznali się z ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji, wzięli udział w zabawach, mieli możliwość skosztowania różnych potraw, spotkać się z naszymi uczniami.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 DZIEŃ OTWARTY - 12 KWIETNIA 2024.

Integracja 2023

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 12 KWIETNIA 2024.
ZAPRASZAMY KANDYDATÓW DO NASZEJ SZKOŁY RAZEM Z RODZICAMI I ZNAJOMYMI NA DZIEŃ OTWARTY. To dobra okazja do zapoznania się ze szkołą, z nauczycielami, z ofertą na rok szkolny 2024/2025.

 PLAKAT Z PROGRAMEM DNIA OTWARTEGO --->>>

 

Zapraszamy do fotogalerii. 

 

 TAJEMNICE UMYSŁU 2024.

Integracja 2023


W dniu 08.04.2024 młodzież z Gostka wzięła udział w wykładzie oraz warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Krakowie. Nauki te były skierowane przede wszystkim do osób z profilu mundurowo-psychologicznego. Tematem przewodnim wykładu były tajemnice funkcjonowania umysłu i mózgu człowieka. Pierwszy warsztat dotyczył błędów poznawczych, dlaczego je popełniamy i co z tego wynika . Podczas drugiego warsztatu nasza młodzież zapoznała się z wpływem mózgu na zachowanie, budową mózgu oraz poszczególnymi systemami neuronalnymi. Ostatnim etapem wycieczki było zwiedzanie rynku głównego w Krakowie. Super wykład, super warsztaty, super młodzież i super pogoda.


 

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA -  2024.

Muzeum pisanki

Lipsk nad Biebrzą:

 

   OD 28 MARCA 2024 DO 2 KWIETNIA 2024 - WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA.

Toczy się toczy jajo po świecie niechaj radości wiele przyniesie, dla wszystkich uczniów i ich rodziców, dla pracowników i sympatyków. Niechaj da zdrowia, szczęścia i siły, żeby życzenia się spełniły.

Wszystkiego najlepszego!

Zapraszamy do obejrzenia galerii pisanek tradycyjnych z Podlasia znad Biebrzy i drobnej impresji na ten temat.

Impresja --->>> 

 

 TARGI EDUKACYJNE 2024.

Integracja 2023

W dniu 19 marca 2024 r. uczniowie klas maturalnych 4 AL i 5CKP wzięli udział w Targach Edukacyjnych, które miały miejsce w katowickim Spodku. Na targach zaprezentowały się liczne uczelnie wyższe i pomaturalne. Nasi uczniowie mieli możliwość spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami uczelni, by dobrze zaplanować swoją ścieżkę kariery.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 Dzień Kobiet 2024.

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet.
Dużo Zdrowia Szczęścia i wielu innych życzeń dla Wszystkich Kobiet z naszej Szkoły od Wszystkich Panów. Z tej okazji uczniowie mogli poczuć świąteczny nastrój i trochę potańczyć przy muzyce.

  

 

 

 LOS ZWIERZĄT 2024.

Integracja 2023

LOS ZWIERZĄT.
Los zwierząt nie jest obojętny dla uczniów  naszej szkoły, którzy przekazali zebrane przez siebie dary dla Fundacji Hope - Zapomniane zwierzaki.  

To już druga w tym roku szkolnym akcja wspierająca zwierzęta. Wcześniej zebrane dary trafiły do Schroniska w Zawierciu, a już szykuje się trzecia akcja.

 


Strona 1 z 64