• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 REKRUTACJA 2021/2022  - FILM PROMOCYJNY.

Film promocyjny

PREZENTUJEMY FILM PROMOCYJNY NASZEJ SZKOŁY PRZEDSTAWIAJĄCY KIERUNKI KSZTAŁCENIA NA ROK SZKOLNY 2021/2022 - ZACHĘCAMY DO JEGO OBEJRZENIA:

LINK --->>> Film promocyjny

 

Organizujemy szkolenia spadochronowe dla uczniów.      Stypendia PKP PLK.     Stypendia PKP Cargo Tabor.     Umowa z PKP Cargo.      Umowa z PKP Intercity.     Umowa z Lotniskiem Katowice Airport.     Współpraca z WKU w Będzinie.     Współpraca z Powiatową Komendą Policji.     Współpraca z Zakładem Karnym w Ciągowicach.     Współpraca z Powiatową Komendą Straży Pożarnej.

 

Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach

   
   


 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH - OD 21 CZERWCA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  harmonogramie egzaminów zawodowych i prosi o zapoznanie się z terminami, przygotowanie się, zgłoszenie się na egzamin odpowiednio wcześniej (30 minut) oraz zastosowanie się do wytycznych.

Harmonogram egzaminów zawodowych  - czerwiec  2021 --->>> 

Wytyczne CKE MEiN GIS w sprawie egzaminów zawodowych  2021 --->>>

Komunikat o przyborach pomocniczych do części pisemnej egzaminów zawodowych 2021 --->>>

Komunikat o przyborach pomocniczych do części praktycznej egzaminów zawodowych 2021 --->>>

 

 INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY - DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH -  21, 22 CZERWCA 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o  dodatkowych dniach wolnych od zajęć edukacyjnych:

21 czerwca 2021

22 czerwca 2021

w tych dniach ze względu na egzaminy zawodowe nie ma lekcji.

 

 Kurs - "Word Formation"

Kurs angielskiego

Zespół Nauczycieli Języków Obcych z ,, Gostka'' zaprasza wszystkich, którzy chcą lepiej władać językiem angielskim na zapoznanie się z poniższą ofertą i wzięcie udziału w opisanych zajęciach, PAMIĘTAJCIE - PRAKTYKA CZYNI MISTRZA - KORZYSTAJCIE Z OKAZJI.
Zajęcia będą odbywać się w 3 kolejne czwartki w godzinach od 16:30 do 18:00
(start 10.06)
- (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Kurs angielskiego

 

Kurs "American vs British English for Travelers"

Kurs angielskiego

Zespół Nauczycieli Języków Obcych z ,, Gostka'' zaprasza wszystkich, którzy chcą lepiej władać językiem angielskim na zapoznanie się z poniższą ofertą i wzięcie udziału w opisanych zajęciach, PAMIĘTAJCIE - PRAKTYKA CZYNI MISTRZA - KORZYSTAJCIE Z OKAZJI.
Zajęcia będą odbywać się w 3 kolejne wtorki w godzinach od 16:30 do 18:00
(start 15.06)
- (KLIKNIJ LINK):

LINK --->>> Kurs angielskiego

 

 INSTRUKCJA - Jak korzystać z systemu naboru elektronicznego - 13 maja 2021 godzina 17:00 .

Rekrutacja 2021

Szanowni Państwo!
Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy działanie Systemu naboru elektronicznego firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu. Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.
 Adres strony rozprowadzającej:
https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja

LINK --->>> Rekrutacja 2021

 

 REKRUTACJA 2021/2022  - KOŁO BOSE.

Koło bose

KOŁO TO REWELACYJNY WYNALAZEK, Z FIZYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA TO SZCZEGÓLNY RODZAJ DŹWIGNI - ALE CO TO JEST KOŁO BOSE W KOLEJNICTWIE? - CZY KOŁA MAJA BUTY?

LINK --->>> Koło bose

 

DZIEŃ DZIECKA 2021

Dzień Dziecka 2021

 

W dniu 1 czerwca 2021 w szkole zorganizowany został Dzień Dziecka dla naszych uczniów w postaci ruchowej na świeżym powietrzu. Wszyscy uczniowie mogli skorzystać z pobytu w pięknym zielonym otoczeniu wśród drzew i na zielonej trawie. Była to okazja do udziału w zabawach sportowych, integracji relaksu. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć w galerii.

 

 

 

 Michelle Maier- zawodniczka kickboxingu i taekwondo - Mistrzyni Polski w Kickboksingu - uczennica klasy 2 AG Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach.

Michelle1

Michelle już po raz kolejny udowadnia, że to co robi jest na najwyższym poziomie, cieszymy się bardzo z Twoich sukcesów, trzymamy kciuki, życzymy Ci szczęścia i powodzenia w kolejnych walkach.

Poniżej przedstawiamy relację Michelle z tego wydarzenia:

Relacja --->>> 

LINK --->>> Michelle 4

 


Strona 1 z 47