Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Liceum Ogólnokształcące ( ZS im. prof. R. Gostkowskiego w Łazach)

NazwiskoImięDecyzja
AbuckaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
AndruchówGabrielaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BajekJuliazakwalifikowany
BanaszekJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
BandziorowskiKevinzakwalifikowany
BarańskaMajkaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BartosikAmelianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BoreckiTobiaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BrzozowskaAgnieszkaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BuckaOliwiazakwalifikowany
CygnarowskaMajaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DomagałaJuliazakwalifikowany
DoniecOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DudekZuzannazakwalifikowany
DziedzicDarianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FielekJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FlaszaKlaudiazakwalifikowany
FryczNikolazakwalifikowany
GawlikKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GawrońskaOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
GołowkoMikołajzakwalifikowany
GołuchowskiWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GruszkaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HadzińskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HrabikNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JachZuzannaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JaśkowskaRoksananiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KaletaJuliazakwalifikowany
KaliśAleksandraniezakwalifikowany
KapralIgorzakwalifikowany
KarbownikRoksananiezakwalifikowany
KitalaJakubzakwalifikowany
KleszczMaria Magdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KolenkiewiczSebastianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KondasZuzannaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KopińskaDarianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KosmalaNicolazakwalifikowany
KrejpcioWiktoria Marzenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KruczynskiMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KudłaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KurasińskaJuliazakwalifikowany
KusajWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
LeksZuzannazakwalifikowany
LewandowskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MachaczkaMiłoszniezakwalifikowany
MaślankaAleksandrazakwalifikowany
MELLAWIKTORIAniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MigdałMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MuchaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MusialikKamilzakwalifikowany
MygaArkadiuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NowakowskaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OleśkiewiczMartaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OwczarekPatrykzakwalifikowany
PałuchaOliwierzakwalifikowany
PerońAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PietraszekJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PoborczykJacekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PołećWiktoriazakwalifikowany
PopczykJulitazakwalifikowany
PorcOliwiazakwalifikowany
PrewendowskaWiktoria Natalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PrzybylskiWojciechzakwalifikowany
PyrdołJessicazakwalifikowany
SaganNikolaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SkóraZuzannazakwalifikowany
SłomkaGracjanniezakwalifikowany
SobórOskarzakwalifikowany
StarońKarolina Beataniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StolarskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
StolarskiKrzysztofzakwalifikowany
SzczepańczykWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚLĘZAKKATARZYNAniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TorbusŻanetazakwalifikowany
WaksmańskaMajkazakwalifikowany
WdowikNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
WiśniowskaNadiazakwalifikowany
WłochOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WłosińskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojtalikBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZagrobelnaPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZawrinKacperniezakwalifikowany
ZiajaPaulinazakwalifikowany
ZiajaWiktoriazakwalifikowany
ŻylińskaKamilazakwalifikowany
ŻylińskaMilenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)


OddziałNajniższa liczba punktów
(1AL) ogólna z elementami psychologii i mundurowa70

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum ( ZS im. prof. R. Gostkowskiego w Łazach)

NazwiskoImięDecyzja
ADAMCZYKIGORzakwalifikowany
AntoszOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BarańskaMajkaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BiałasBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BuckaOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ChrapekKacperzakwalifikowany
DanielakMilenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DrygierczykNataliazakwalifikowany
DudekKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DziedzicDariazakwalifikowany
FlaszaKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FoksDominikniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FrąciszDominikzakwalifikowany
FrączekWiktorniezakwalifikowany
FryczNikolaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GadomskiMichaelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GermańskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GołowkoMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GrzankaSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HanasBartłomiejzakwalifikowany
HardyAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JaśkowskaRoksanazakwalifikowany
KacprzakNatanzakwalifikowany
KaliśAleksandraniezakwalifikowany
KimelKinganiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KleszczHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KLESZCZANASTAZJAniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KlimasWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KluzaAlanzakwalifikowany
KoclęgaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KopińskaDariazakwalifikowany
KosmalaNicolaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KowalPaulinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LabochaMateuszzakwalifikowany
LeksSzymonzakwalifikowany
LeśniakKacperzakwalifikowany
ŁabudaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁatanikMaciejzakwalifikowany
MachaczkaMiłoszniezakwalifikowany
MELLAWIKTORIAzakwalifikowany
MęcikAmeliazakwalifikowany
MirgaMarcinzakwalifikowany
MisiewiczBartoszzakwalifikowany
NorekKajetanzakwalifikowany
NowakKacperniezakwalifikowany
NowakWiktorzakwalifikowany
NowakowskaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OlczykAdrianniezakwalifikowany
OpyrchałKornelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OtrębaMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PabisRoksanazakwalifikowany
PietraszekJuliazakwalifikowany
PiskorzMiłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PiwekJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PiwowarczykAdamzakwalifikowany
PoborczykJacekzakwalifikowany
PodhajeckiTeodorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PolechońskaJagodaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PołećWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PopczykJulitaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PrewendowskaWiktoria Nataliazakwalifikowany
PrzeradzkiTymoteuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
RuchlewiczPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RudyMieszkoniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RybakOliwierniezakwalifikowany
SadowskiFranciszekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SaganNikolazakwalifikowany
SłomkaGracjanniezakwalifikowany
SmoleńKamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SmyrgałaAntoniniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SojkaAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
StefańskiDominikniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SzczepańczykWiktoriazakwalifikowany
SzmalJakubzakwalifikowany
ŚLĘZAKKATARZYNAzakwalifikowany
TrojanowskiKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UrygaSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
WaksmańskaMajkaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WĘGRZYNEKKAROLniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WitkowskiDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojtalikBartoszzakwalifikowany
WośŁukaszzakwalifikowany
ZawrinKacperniezakwalifikowany
ZiajaWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZygułaKalinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŻarskiIgorzakwalifikowany
ŻmudaGabrielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
ŻołowskiDamianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻylińskaMilenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)


OddziałNajniższa liczba punktów
(1BTEPiT) [O] Technik eksploatacji portów i terminali (ang-niem)69.4
(1BTTK) [O] Technik transportu kolejowego (ang-niem)81.7