• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Drodzy gimnazjaliści, absolwenci szkół podstawowych

Email Drukuj PDF
 
 
 

TRADYCJA I ROZWÓJDrodzy gimnazjaliści, absolwenci szkół podstawowych!Czas bardzo szybko biegnie, więc najwyższa jest już pora na podjęcie decyzji, jaką szkołę wybrać, aby w dorosłym życiu być człowiekiem spełnionym, niezależnym materialnie i szczęśliwym. Człowiekiem , który dzięki dobremu wyborowi zdobędzie odpowiednie wykształcenie i przygotowanie zawodowe oraz z łatwością odnajdzie się na rynku pracy.

Kształcimy w kierunkach na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy.


Nasza szkoła jest przyjazna uczniom i rodzicom. Dzięki swojej kameralności zapewniamy każdemu uczniowi poczucie bezpieczeństwa.


Dlatego też zachęcamy Was do wyboru naszej szkoły!Marzena Orzoł


Dyrektor szkoły


 
 

Wyszukiwarka

ODSŁONY OD 16.12.2016

AKADEMIA
SZTUKI
WOJENNEJ 
POLITECHNIKA
CZĘSTOCHOWSKA