• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 Akcja HDK.  Wprowadzający: mgr inż. Krzysztof Sapkowski   Dodająca informację: mgr Agnieszka Rejewska.

 

  Oddając krew – darujesz życie !!! Krwiodawca to człowiek o większej niż przeciętna wrażliwości na sprawy ludzkie, skłonny do bezinteresownego działania. Honorowy dawca krwi to człowiek taki jak TY, kiedy podejmuje decyzję o podzieleniu się cząstką siebie z innymi. W dniu 24 października 2017 roku na terenie naszej szkoły odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Do tej akcji zgłosiło się aż 30 uczniów, dopuszczonych zostało 15, a 12 z nich oddało krew po raz pierwszy w życiu. Oddając krew pomagamy innym i sobie. Wszystkim zaangażowanym w akcję oddawania krwi w naszej szkole.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!! SK PCK

 

Wyszukiwarka

ODSŁONY OD 16.12.2016

AKADEMIA
SZTUKI
WOJENNEJ 
POLITECHNIKA
CZĘSTOCHOWSKA