• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Najlepsi uczniowie

Email Drukuj PDF

NAJLEPSI UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ

IM. PROF. ROMANA GOSTKOWSKIEGO W ŁAZACH

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE:

 

KLASA 1A

 1.     Dominik Rabsztyn - 4,19 


KLASA 2A

 1.     Laura Białas – 5,50 - stypendystka  Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2017/2018

2.  Natalia Bereza - 4,90 

3.  Karolina Kozieł - 4,70  

4.     Natalia Dziechciarz - 4,44

5.  Szymon Jagielak - 4,11  

6.     Szymon Dratwa - 4,00

 

KLASA 3A

 1.     Anna Szczęsny - 5,00 zachowanie wzorowe

2.  Szymon Piecha - 4,22 zachowanie wzorowe 

3.  Dawid Zimny - 4,10 zachowanie wzorowe  

 

KLASA 1B 

 1.     Paulina Zdanowska – 4,81

2.  Dawid Kaźmierczak - 4,63 

3.  Nikodem Kiełkowski - 4,63  

4.     Michał Kurek - 4,56

5.  Karina Kowal - 4,19  

6.     Paulina Detka - 4,00 

 

KLASA 2B

 1.     Katarzyna Styczeń – 5,30 - stypendystka  Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2017/2018

2.  Aleksandra Żyła - 5,20 

3.  Angelika Kita - 5,00  

4.     Patrycja Machura - 5,00

5.  Paulina Wędraszek - 4,80  

6.     Sandra Wolska - 4,80

7.  Klaudia Bartos - 4,50 

 

KLASA 3B

1.     Konrad Pala - 5.00 

    2.  Paulina Jabłońska - 4,60

    3.  Aleksandra Skabek - 4,40 

      4.    Anna Długosz - 4,30

    5.  Kamil Ptasiński - 4,10

  

 

 TECHNIKUM:

 

 KLASA 1CK

1.     Karolina Bubel - 4.70 

    2.  Szymon Ptak - 4,58stypendium kolejowe

    3.  Dominika Opałka - 4,20 

      4.    Wiktoria Cupiał - 4.15 

    5.  Karolina Piętak - 4,00

    6.  Piotr Kisielewski - 4,00 stypendium kolejowe

 

KLASA 1D

1.     Szymon Kobiński - 4.22 

    2.  Jakub Liwoch - 4,06

    3.  Wojciech Marchewka - 4,00   

 

 KLASA 2D

1.     Kamil Kocel - 4,15 

    2.  Oskar Osys - 4,07

    3.  Dariusz Zasik - 4,00  

 

KLASA 3D

1.     Gabriel Mazur - 4.88 

    2.  Bartosz Litwiniuk - 4,32 - stypendium kolejowe 

 

 KLASA 3C

1.     Patrycja Kaczmarzyk - 5,07 

    2.  Bartłomiej Dzwonnik - 5,00 

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE:

KLASA 3A

1.     Anna Szczęsny – 4,90

2.     Weronika Lamch – 4,20

3.     Angelika Nowak – 4,00

 

KLASA 3B

1.     Konrad Pala – 5,00

2.     Paulina Jabłońska – 4,55

3.     Artur Pasamonik – 4,27

 

KLASA 2B

 1.     Katarzyna Styczeń – 5,25 - stypendystka  Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2016/2017

2.     Patrycja Machura - 5,00

3.     Natalia Bereza - 4,94

4.  Aleksandra Żyła - 4,94 

 

 KLASA 1A

1.     Laura Białas – 5,19

2.     Karolina Kozieł – 4,50

3.     Natalia Dziechciarz – 4,25

4.     Kacper Jaworski – 4,06

 

 TECHNIKUM:

 

KLASA 4CD

1.  Natalia Różańska - stypendystka  Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2016/2017

2.  Paweł Grecko - stypendium PKP PLK S. A.

3.  Jakub Ziernicki -  stypendium PKP PLK S. A.

4.  Tomasz Kościołek - stypendium PKP PLK S. A.

 

KLASA 2D

1.     Gabriel Mazur - 5.08

2.     Dawid Burzyński - 4,31

     3.  Bartosz Litwiniuk - 4,31

     4.  Mateusz Kleczko - 4,08

 

KLASA 2C

1.     Patrycja Kaczmarzyk - 4,94

2.     Bartłomiej Dzwonnik - 4,94

     3.  Aleksandra Kwoczała - 4,20

      

KLASA 1D

1.     Kamil Kocel - 4,10

2.     Mateusz Skowron - 4,00

     

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Liceum Ogólnokształcące

1.     Martyna Pietralik kl. 3a śr. ocen: 5,44 – Stypendystka Prezesa     Rady Ministrów

2.     Anna Szczęsny kl. 2a śr. ocen: 4,94

3.     Konrad Pala kl. 2b śr. ocen: 4,82

4.     Piotr Pająk kl. 2b śr. ocen: 4,53

5.     Natalia Gajewska kl. 3a śr. ocen: 4,44

6.     Dawid Zimny kl. 2a śr. ocen: 4,24

7.     Paulina Pluta kl. 3a śr. ocen: 4,22

8.     Jowita Kołek kl. 2a śr. ocen: 4,18

9.     Paulina Jabłońska kl. 2b śr. ocen: 4,12

10.                       Sandra Ptak kl. 3a śr. ocen: 4,0


Technikum:

1.     Natalia Różańska kl. 3cd śr. ocen: 5,4 - Stypendystka Prezesa Rady Ministrów .

2.     Patrycja Kaczmarzyk kl. 2c śr. ocen: 5,1

3.     Gabriel Mazur kl. 2d śr. ocen: 4,89

4.     Bartłomiej Dzwonnik kl. 2c śr. ocen: 4,81

5.     Mateusz Kleczko kl. 2d śr. ocen: 4,16

6.     Dawid Cesarz kl. 2d śr. ocen: 4,11

7.     Aleksandra Kwoczała kl. 2c śr. ocen: 4.05

8.     Paweł Grecko kl. 3cd śr. ocen: 4,0

9.     Kacper Słabosz kl. 2c śr. ocen: 4,0

10.                       Jakub Ziernicki kl. 3cd śr. ocen: 4,0

 

 

Wyszukiwarka

ODSŁONY OD 16.12.2016

AKADEMIA
SZTUKI
WOJENNEJ 
POLITECHNIKA
CZĘSTOCHOWSKA