• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zajęcia dodatkowe 2017/2018

Email Drukuj PDF

Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2017/2018 

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Termin

Klasa

Nauczyciel prowadzący

1.

Warsztaty  z języka niemieckiego

poniedziałek

12.45-13.30

mgr

Agnieszka Pietrkiewicz

2.

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

poniedziałek 13:05-13:50

wszystkie klasy

mgr          

Anna Kowalska

3.

Konsultacje

poniedziałek

14:00 – 14:45


3 D, 1CK 

mgr inż.

Krzysztof Sapkowski

 4.

 Zajęcia konsultacyjno-wyrównawcze

 środa            

 11:30 – 12:15

 

 mgr

Ewa Kawałek

 5.

 Warsztaty z języka niemieckiego

 poniedziałek         

 14:00 – 14:45

 

 mgr

Edyta

Zmarzlik‑Cisowska

6.

Zajęcia dla maturzystów

wtorek

14:00 – 14:45

klasy maturalne

mgr

Agnieszka Rejewska

7.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

środa

14:50 – 15:35

klasa 1

mgr

Katarzyna Dziuba

8.

Konsultacje zawodowe A.33

czwartek

13:10 – 14:45

Klasy tepit

mgr

Monika Małysa

9.

SKS piłka koszykowa i ręczna dziewcząt

termin do uzgodnienia

dziewczęta

mgr

Monika Małysa

10.

Konsultacje z maturzystami

środa

14:00 – 14:45

piątek

14:00 – 14:45

maturzyści

mgr

Beata Fronczek

11.

Koło polonistyczne (zajęcia wyrównawcze)

wtorek co 2 tygodnie

14:00 – 14:45

mgr

Beata Fronczek

12.

Fakultet z matematyki – przygotowanie do matury

środa

14:00 – 14:45

mgr

Anna Koścień-Kijanka

13.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

środa

13:10 – 13:55

mgr

Anna Koścień-Kijanka

14.

Konsultacje dla klasy 4CD

środa

8:00 – 9:35

klasa 4CD technik eksploatacji portów i terminali

mgr inż.

Maria Domagała

15.

Warsztaty maturalne z języka angielskiego

poniedziałek

13:05 – 13:55

maturzyści

mgr

Renata Chmielewska

16.

Zajęcia dodatkowe z biologii

czwartek

13:55 – 14:30

wszystkie klasy

mgr

Magdalena Fidyk

17.

Konsultacje dla maturzystów

poniedziałek

13:10 – 13:55

  

 wtorek

8:00 – 8:45

 

piątek

9:40 – 10:25 

 

 

klasa 3B  

 

 

klasa 4CD/1

 

 

 klasa 4CD/2  

 

mgr

Krzysztof Grabowski

18.

Warsztaty maturalne z języka angielskiego

czwartek

12:20 – 13:05

klasa 3B LO

mgr

Ewa Kumor-Rudy

19.

Zajęcia dodatkowe wyrównawcze z języka angielskiego

poniedziałek

12:20 – 13:05

środa

10:40 – 11:25 

czwartek

9:40 – 10:25 

piątek

10:40 – 11:25 

w razie potrzeby po uzgodnieniu terminu przez ucznia z nauczycielem

mgr 

Ewa Kumor-Rudy

20.

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji E.25

środa

14:00 – 15:35

klasa 3D

mgr

Piotr Cichy

21.

Zajęcia dodatkowe

poniedziałek

14:45 – 15:35

klasy pierwsze

mgr inż.

Paweł Saczyński

22.

Zajęcia dodatkowe w zakresie montażu

wtorek

14:00 – 16:25

mgr inż.

Paweł Saczyński

23.

Konsultacje z języka angielskiego

środa

14:00 – 14:45

mgr

Kinga Leks

24.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

czwartek

14:50 – 15:35

mgr

Agnieszka Więckowska-Szkarłat

25.

Konsultacje z przedmiotów zawodowych, zajęcia dodatkowe z matematyki

poniedziałek

15:35 – 16:20

mgr inż.

Edyta Janowska-Bucka

26.

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

czwartek

8:10 – 8:50

14:50 – 15:35 

mgr

Marta Szatan

 

Wyszukiwarka

ODSŁONY OD 16.12.2016