• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji - 2023.

Dzień Kobiet

Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XX Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi odbyły się 29. 09. 2023 roku, jak zawsze w okolicznych terenach miejscowości Hutki Kanki w Gminie Łazy. Wszystkich startujących było ponad kilkuset, frekwencja zawodników dopisała jak zawsze. W tym roku warunki pogodowe były niemalże ,,wakacyjne”.
W klasyfikacji drużynowej szkół o profilu mundurowym ”Gostek” zdobył w pełni zasłużone „II miejsce”(dziękujemy zawodnikom którzy się do tego przyczynili, a liczone były czasy dwóch najlepszych panów i najlepsza dziewczyna).
W klasyfikacji indywidualnej, drugie miejsce zajęła Natalia Władowska, trzecie miejsce Natalia Wąsat, natomiast wśród chłopców, czwarte miejsce Adrian Lewandowski, zaraz po nim na metę przybiegli Oskar Sobór i Oskar Bereda. Oczywiście wszystkim którzy zameldowali się na mecie należy się duży „szacun” – DZIĘKUJEMY WAM ZA WALKĘ i WYTRYWAŁOŚĆ!! Należy również dodać, że w kategorii „Open” drugie miejsce zdobyła „nasza twarda zawodniczka" – nauczycielka z „Gostka” mgr Agata Dyczko. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w tegoroczny „Bieg Policjanta” , wszystkim startującym i oczywiście tym (z naszej szkoły), którzy zabezpieczali całą trasę XX edycji Biegu im. sierż. G Załogi. Gratulacje i Dzięki