• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

DZIEŃ KOLEJARZA 2021.

Dyrektor sportowcy

 

W dniu 25.11.2021r., w naszej szkole z okazji Dnia Kolejarza uczniowie klas o kierunkach kolejowych  byli w kolejarskich czapkach. Odbyły się także spotkania w klasach z pracownikami kolei - byłymi uczniami naszej szkoły, podczas których opowiedzieli o swojej pracy i odpowiadali na pytania. Był instruktor maszynista, rewident taboru kolejowego, i czterech dyżurnych ruchu - dwie dyżurne i dwóch dyżurnych ruchu pracujących na stacjach od Dąbrowy Górniczej po Częstochowę. Przez szkołę przejechał pociąg prowadzony przez Panią Dyrektor oraz odprawiony przez dyżurną ruchu Panią Marię Domagałę. Na korytarzach zawisły kartki z zawodowym humorem. Kilka zdjęć - w galerii.