• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 

 Bytowanie 2014

Co to takiego zorientujesz się po obejrzeniu fotorelacji.
Zapraszamy.

Fotorelacja >>> 


 

 

Piknik charytatywny i jujitsu.

W sobotę 11 października 2014 roku o godzinie 15:30 na pikniku charytatywnym "Pomagam Markowi" zorganizowanym na stadionie "Łazowianki" odbył się pokaz ju-jitsu.

Uczniowie uczęszczający na zajęcia sztuki walki w Zespole Szkół im. Prof. Romana Gostkowskiego w Łazach wzięli udział w pokazie. Opiekunem grupy był pan Damian Paszewski, instruktor ju-jitsu.

Pokaz trwał nie więcej niż 6 minut, miał na celu pokazanie publiczności, że nie tylko siła lecz także technika i spryt mogą pokonać najsilniejszego przeciwnika. Najlepszym tego dowodem jest ostatnia, chętna, młoda uczestniczka, która pokonała pana Damiana Paszewskiego kilkoma chwytami samoobrony.

Kamila Szymczak kl. II B

Fotorelacja >>> 

 

 

  W dniu 15 października 2014 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Swoją obecnością zaszczycił nas wicestarosta powiatu zawierciańskiego Pan Rafał Porc, radna powiatu Pani Krystyna Koczur, przedstawiciele Rady Rodziców i oczywiście nasi uczniowie. Od wszystkich wymienionych osób na ręce Pani Dyrektor Marzeny Orzoł zostały złożone piękne życzenia. Przy tej okazji wyróżnieni nauczyciele otrzymali nagrody Dyrektora Szkoły. Następnie uczniowie z kółka teatralnego dali niezłe przedstawienie, które umiliło wszystkim czas, szczególnie przez znane przeboje wplatające się w rzeczywistość szkolną z przymrużeniem oka.

 

Fotorelacja >>>        Wideorelacja>>>

 


 

 

W ostatnią sobotę 11.10. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pikniku charytatywnym „ Pomagam Markowi”. Piknik odbył się na stadionie „Łazowianka” , a jego celem była zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla poszkodowanego w wypadku strażaka - ochotnika z OSP Grabowa.  

 

Więcej >>> 


 

 Bieg policjanta 2014 Hutki Kanki 

 

 

 W dniu 02.10.2014 r. uczniowie klas mundurowych z naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w XI Mistrzostwa Policji w Biegach Przełajowych im. sierż. Grzegorza Załogi.

Jako szkoła jesteśmy obecni na tej imprezie rokrocznie.Dzięki temu przez cały czas pamiętamy o Grzegorzu,który był uczniem naszej szkoły.

Więcej  >>> 


 

Turniej siatkówki 2014

 

 W ramach corocznie organizowanej szkolnej akcji”nie sama nauką uczeń żyje” 02 października odbył się kolejny już turniej z cyklu rozgrywek międzyklasowych.Tym razem swoje boje toczyli siatkarze.Do udziału w turnieju przystapiło 8 klas(ok.70 uczniów) z całej szkoły.

Więcej >>> 


 

Harmonogram imprez mundurowych w roku szkolnym 2014/2015

   Zobacz szczegółowy harmonogram >>>


 

POLIGON

  
 Termin: 20 - 24 październik 2014 r.

 Co zabrać >>> 

 Miejsce pobytu: Ośrodek Wypoczynkowy w Poniku

 ul. Wczasowa 5

42-253 Janów

 tel. (034) 327 82 46 

 

 

 

 

 ZAWODY STRZELECKIE

Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Śląskiej Organizacji Wojewódzkiej LOK.

 

Regulamin i informacje >>> 


 

 

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2014

 

Fotorelacja z akcji sprzątanie świata >>> 


   

 

 ZUMBA

Zapraszamy serdecznie na zajęcia zumba fitness w każdy czwartek o godzinie 18

w Zespole Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach.

Zajęcia prowadzi licencjonowana instruktorka zumby Natalia Kwiatek.

Cena pojedynczych zajęć - 12 zł (karnety, bonifikaty).

Młodzież do lat 17 uczestniczy w zajęciach bezpłatnie. 
 

   


Strona 60 z 61