• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

   Dzień Tańca.

 
 

W dniu 18 grudnia 2014 roku był Dzień Tańca. Uczniowie mieli możliwość spędzenia czasu pożytecznie i miło. Chwała tym, którzy skorzystali z okazji. Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć dokumentujących imprezę i filmików...

 

   Światowe Dni Przedsiębiorczości - sprawozdanie.

W ostatni piątek – 12 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w warsztatach „ABC przedsiębiorczości” zorganizowanych w ramach Światowych Dni Przedsiębiorczości w naszej szkole wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Chruszczobród i Chruszczobród Piaski. Stowarzyszenie przeprowadziło warsztaty w ramach ogólnopolskiego programu edukacji finansowej realizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi (FWW), a finansowanego przez Narodowy Bank Polski. 

Czytaj więcej >>>
 

   Dzień Tańca w szkole.

Dzień Tańca

18 grudnia (w czwartek) 2014 w „ Gostku” odbędzie się nauka tańców latynoamerykańskich. W dniu tym gościć będziemy Pana Grzegorza Foika instruktora i choreografa tańców towarzyskich. Spośród wielkiego bogactwa wybraliśmy dla uczestników pokazu dwa tańce: pierwszy to – SALSA – najpopularniejszy aktualnie taniec dyskotek całego świata, drugi to – najpiękniejszy i najbardziej uwodzicielski z tańców – TANGO ARGENTYŃSKIE.

  • Miejsce – sala gimnastyczna w „ Gostku „

  • Czas trwania - 8 00 – 11 00

  • Strój dowolny + obuwie sportowe

Na naukę zapraszamy wszystkich uczniów szkoły jak również wszystkie osoby zainteresowane tańcami latynoamerykańskimi. Wstęp wolny.     

 

   Elfy Świętego Mikołaja w naszej SZKOLE.

Uczniowie klasy 2 "b" wraz z wychowawczynią przygotowali paczki z prezentami dla rodzeństwa z Będzina. Dzięki wrażliwości i hojności naszych uczniów spełniliśmy ich "małe" marzenia o ZygZaku McQueenie, zestawie narzędzi, nowych ubrankach i ciepłych bucikach na zimę. 

 

   Konkurs piosenki w języku angielskim.

W dniu 1 grudnia 2014 nasi uczniowie z kl I A Iwona Orman, Milena Girek, Filip Szlęk oraz Marta Zych z kl II A brali udział w konkursie piosenki w języku angielskim. Konkurs ten  odbywał się w Zespole Szkół im. J. Bema w Zawierciu uczestniczyły w nim  szkoły średnie z powiaty zawierciańskiego. Reprezentanci "Gostka" godnie reprezentowali Naszą Szkołę.

Danuta Malicka 

 

   Światowe Dni Przedsiębiorczości.

W ramach Światowych Dni Przedsiębiorczości uczniowie naszej szkoły brali udział w kilkutygodniowych warsztatach prowadzonych przez Panią Martę Grzesicę. Projekt był realizowany w ramach ogólnopolskiego programu edukacji finansowej realizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi (FWW), a finansowanego przez Narodowy Bank Polski. Beneficjenci otrzymali materiały szkoleniowe opracowane przez FWW. Młodzież na spotkaniach edukacyjnych wypracowała 4 gotowe biznesplany na dowolną, wymyśloną przez siebie, działalność gospodarczą. Zajęcia trwały 16 godzin, a sam projekt był realizowany w dniach: 26-27.11.2014 oraz 03-04.12.2014.

 

   Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

98 uczniów z całej Polski odebrało dzisiaj stypendia Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/2014. Nasza szkoła może się pochwalić dwoma stypendystkami. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały: Karolina Piętak oraz Klaudia Szymocha. Serdecznie gratulujemy !

Czytaj więcej >>>
 

   Mikołaj 2014 w szkole i w szpitalu.

Mikołaj w szkole!!!

W piątek odwiedził nas Mikołaj i rozdawał nam prezenty!!! Doprawdy wielka niespodzianka! Wszedł do klasy, każdego z nas obdarował pysznym wafelkiem… Na chwilę wróciliśmy do naszego dzieciństwa, gdy Mikołaj poprzez ręce naszych rodziców ;) przekazywał dla nas prezenty.

Domyślamy się, że ten szkolny Mikołaj to również sprawka rodziców z Rady Rodziców, którzy sfinansowali słodkości, a Samorząd Uczniowski stworzył dla nas miłe przedstawienie – bo naprawdę widok kilku Mikołajów na szkolnym korytarzu w otoczeniu gromady Śnieżynek to bardzo radosny obraz...

Bardzo! I za to DZIĘKUJEMY!!!

Niemniej chcemy częściej!!!

Uczniowie Gostka.

Czytaj więcej >>>
 

   Bombardier.

Uprzejmie informuję, że nasza szkoła zawarła porozumienie z firmą Bombardier Transportation.

Dzięki tej współpracy nasi uczniowie z klas technikum będą mogli odbywać w tej firmie praktyki zawodowe.                                                                       

Czytaj więcej >>>
 

   Wycieczka szkoleniowa na lotnisko KATOWICE.

Uczniowie klasy 3C i słuchacze szkoły policealnej jadą na wycieczkę szkoleniową przygotowującą do egzaminu zawodowego w zakresie kwalifikacji A 33 - Obsługa podróżnych w portach i terminalach.

Zbiórka 8:20, wyjazd 8:30 spod szkoły w dniu 10 grudnia 2014 (środa)

 

   Kiermasz Andrzejkowy.

W przeddzień tradycyjnych Andrzejek Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole KIERMASZ ANDRZEJKOWY. Sprzedawaliśmy ciasta upieczone przez nasze mamy, serwowaliśmy kawę. Były nawet ciasteczka z wróżbą, które własnoręcznie wykonała i upiekła Patrycja Ładoń!

Czytaj więcej >>>
 

   Konkurs historyczny.


 

Zapraszamy
do udziału w konkursie historycznym „ Historia i Życie”. Temat konkursu brzmi :    „ Czas pokoju i radości w historii mojej rodziny i jej otoczenia.Forma konkursu to praca pisemna.

Chętni uczniowie mogą się zgłaszać do p. Renaty Chmielewskiej .
Zgłoszenia do końca grudnia. 

 

   Olimpiada LOGISTYCZNA.

 
 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ruszyliśmy z kolejną edycją Olimpiady Logistycznej, która organizowana jest przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W związku z naszą współpracą zwracamy się z prośbą o zachęcenie uczniów do udziału w konkursie:

·         Olimpiada Logistyczna: www.olimpiada.logistyczna.mwsl.eu

W załączeniu przesyłamy obowiązujący regulamin oraz plakat. Proszę o umieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszą Uczelnią.

 

Pozdrawiam

mgr Joanna Szlifirska

 

Plakat olimpiady >>> 

 


Strona 36 z 40

Wyszukiwarka

ODSŁONY OD 16.12.2016

AKADEMIA
SZTUKI
WOJENNEJ 
POLITECHNIKA
CZĘSTOCHOWSKA