• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

   Akcja PCK !

 

OGŁOSZENIE !

   Kolejowy Klub HDK PCK „Twoja Krew” w Łazach organizuje akcję oddawania krwi, która odbędzie się:

22 styczeń 2015r.

   Oddawanie krwi odbędzie się w Zespole Szkół im.prof. Romana Gostkowskiego w Łazach, przy ul.Fabrycznej 1a

w godz. od 9:00 do 12:00. ZAPRASZAMY członków klubu oraz wszystkich chętnych.

   Jeżeli: masz 18-65 lat, masz dowód osobisty, wiesz że jesteś zdrowy(a),nie jest Ci obojętny los wielu chorych – KONIECZNIE WSTĄP DO NAS !!!

    Pamiętaj zjedz lekki posiłek.

ZAPRASZAMY !!!


 

   Egzaminy Zawodowe!.


W dniu 8 stycznia 2015 odbędą się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali o godzinie 10:00 w sali 105 i w zawodzie technik elektryk o godzinie 12:00 w sali 103.Uczniowie i słuchacze powinni zgłosić się na egzamin 30 minut przed czasem rozpoczęcia z dokumentem tożsamości. Są to egzaminy pisemne w formie testu - 40 pytań, 60 minut. Życzymy powodzenia!

 

   Dyskusyjny Klub Filmowy.

 

                                                           Słowo się rzekło ”STARTUJEMY W STYCZNIU!!!”                                                                              

zatem wszystkich miłośników dobrego kina gorąco

zapraszamy na seans – będzie to film nominowany

do Oscara pt. „ IDA”.

Termin spotkania: czwartek, godzina 1700 (29.01.2015.)

Szczegółowe informacje w bibliotece szkolnej.


ZAPRASZAMY!!!  

 

   Dzień Języków Obcych - Dzień Otwarty.

Christmas is coming... czyli Świąteczny Dzień Otwarty w „Gostku”..)

Nadchodzi piękny, magiczny czas Bożego Narodzenia, aura ciepłej, rodzinnej atmosfery, prezentów i niespodzianek pod choinką.Tradycyjnie o tej porze w Zespole Szkół im.prof.Romana Gostkowskiego w Łazach, odbyły się Dni Języków Obcych połączone z promocją naszej szkoły.

Czytaj więcej >>>
 

   Jasełka 2014.


W dniu 19 grudnia 2014 roku odbyły się w naszej szkole na sali gimnastycznej Jasełka przygotowane przez uczniów pod kierunkiem ks. Andrzeja Ciesielskiego i mgr Michała Brzozowskiego. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

 

   Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok!.


Niechaj Gwiazda Betlejemska co zaświeci wnet o zmroku zaprowadzi Was drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy i Sympatycy naszej szkoły do SZCZĘŚCIA w nadchodzącym Nowym Roku!

 

   Dzień Tańca.

 
 

W dniu 18 grudnia 2014 roku był Dzień Tańca. Uczniowie mieli możliwość spędzenia czasu pożytecznie i miło. Chwała tym, którzy skorzystali z okazji. Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć dokumentujących imprezę i filmików...

 

   Światowe Dni Przedsiębiorczości - sprawozdanie.

W ostatni piątek – 12 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w warsztatach „ABC przedsiębiorczości” zorganizowanych w ramach Światowych Dni Przedsiębiorczości w naszej szkole wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Chruszczobród i Chruszczobród Piaski. Stowarzyszenie przeprowadziło warsztaty w ramach ogólnopolskiego programu edukacji finansowej realizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi (FWW), a finansowanego przez Narodowy Bank Polski. 

Czytaj więcej >>>
 

   Dzień Tańca w szkole.

Dzień Tańca

18 grudnia (w czwartek) 2014 w „ Gostku” odbędzie się nauka tańców latynoamerykańskich. W dniu tym gościć będziemy Pana Grzegorza Foika instruktora i choreografa tańców towarzyskich. Spośród wielkiego bogactwa wybraliśmy dla uczestników pokazu dwa tańce: pierwszy to – SALSA – najpopularniejszy aktualnie taniec dyskotek całego świata, drugi to – najpiękniejszy i najbardziej uwodzicielski z tańców – TANGO ARGENTYŃSKIE.

  • Miejsce – sala gimnastyczna w „ Gostku „

  • Czas trwania - 8 00 – 11 00

  • Strój dowolny + obuwie sportowe

Na naukę zapraszamy wszystkich uczniów szkoły jak również wszystkie osoby zainteresowane tańcami latynoamerykańskimi. Wstęp wolny.     

 

   Elfy Świętego Mikołaja w naszej SZKOLE.

Uczniowie klasy 2 "b" wraz z wychowawczynią przygotowali paczki z prezentami dla rodzeństwa z Będzina. Dzięki wrażliwości i hojności naszych uczniów spełniliśmy ich "małe" marzenia o ZygZaku McQueenie, zestawie narzędzi, nowych ubrankach i ciepłych bucikach na zimę. 

 

   Konkurs piosenki w języku angielskim.

W dniu 1 grudnia 2014 nasi uczniowie z kl I A Iwona Orman, Milena Girek, Filip Szlęk oraz Marta Zych z kl II A brali udział w konkursie piosenki w języku angielskim. Konkurs ten  odbywał się w Zespole Szkół im. J. Bema w Zawierciu uczestniczyły w nim  szkoły średnie z powiaty zawierciańskiego. Reprezentanci "Gostka" godnie reprezentowali Naszą Szkołę.

Danuta Malicka 

 

   Światowe Dni Przedsiębiorczości.

W ramach Światowych Dni Przedsiębiorczości uczniowie naszej szkoły brali udział w kilkutygodniowych warsztatach prowadzonych przez Panią Martę Grzesicę. Projekt był realizowany w ramach ogólnopolskiego programu edukacji finansowej realizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi (FWW), a finansowanego przez Narodowy Bank Polski. Beneficjenci otrzymali materiały szkoleniowe opracowane przez FWW. Młodzież na spotkaniach edukacyjnych wypracowała 4 gotowe biznesplany na dowolną, wymyśloną przez siebie, działalność gospodarczą. Zajęcia trwały 16 godzin, a sam projekt był realizowany w dniach: 26-27.11.2014 oraz 03-04.12.2014.

 

   Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

98 uczniów z całej Polski odebrało dzisiaj stypendia Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/2014. Nasza szkoła może się pochwalić dwoma stypendystkami. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały: Karolina Piętak oraz Klaudia Szymocha. Serdecznie gratulujemy !

Czytaj więcej >>>
 


Strona 35 z 40

Wyszukiwarka

ODSŁONY OD 16.12.2016

AKADEMIA
SZTUKI
WOJENNEJ 
POLITECHNIKA
CZĘSTOCHOWSKA