• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

   Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

98 uczniów z całej Polski odebrało dzisiaj stypendia Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/2014. Nasza szkoła może się pochwalić dwoma stypendystkami. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały: Karolina Piętak oraz Klaudia Szymocha. Serdecznie gratulujemy !

Czytaj więcej >>>
 

   Mikołaj 2014 w szkole i w szpitalu.

Mikołaj w szkole!!!

W piątek odwiedził nas Mikołaj i rozdawał nam prezenty!!! Doprawdy wielka niespodzianka! Wszedł do klasy, każdego z nas obdarował pysznym wafelkiem… Na chwilę wróciliśmy do naszego dzieciństwa, gdy Mikołaj poprzez ręce naszych rodziców ;) przekazywał dla nas prezenty.

Domyślamy się, że ten szkolny Mikołaj to również sprawka rodziców z Rady Rodziców, którzy sfinansowali słodkości, a Samorząd Uczniowski stworzył dla nas miłe przedstawienie – bo naprawdę widok kilku Mikołajów na szkolnym korytarzu w otoczeniu gromady Śnieżynek to bardzo radosny obraz...

Bardzo! I za to DZIĘKUJEMY!!!

Niemniej chcemy częściej!!!

Uczniowie Gostka.

Czytaj więcej >>>
 

   Bombardier.

Uprzejmie informuję, że nasza szkoła zawarła porozumienie z firmą Bombardier Transportation.

Dzięki tej współpracy nasi uczniowie z klas technikum będą mogli odbywać w tej firmie praktyki zawodowe.                                                                       

Czytaj więcej >>>
 

   Wycieczka szkoleniowa na lotnisko KATOWICE.

Uczniowie klasy 3C i słuchacze szkoły policealnej jadą na wycieczkę szkoleniową przygotowującą do egzaminu zawodowego w zakresie kwalifikacji A 33 - Obsługa podróżnych w portach i terminalach.

Zbiórka 8:20, wyjazd 8:30 spod szkoły w dniu 10 grudnia 2014 (środa)

 

   Kiermasz Andrzejkowy.

W przeddzień tradycyjnych Andrzejek Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole KIERMASZ ANDRZEJKOWY. Sprzedawaliśmy ciasta upieczone przez nasze mamy, serwowaliśmy kawę. Były nawet ciasteczka z wróżbą, które własnoręcznie wykonała i upiekła Patrycja Ładoń!

Czytaj więcej >>>
 

   Konkurs historyczny.


 

Zapraszamy
do udziału w konkursie historycznym „ Historia i Życie”. Temat konkursu brzmi :    „ Czas pokoju i radości w historii mojej rodziny i jej otoczenia.Forma konkursu to praca pisemna.

Chętni uczniowie mogą się zgłaszać do p. Renaty Chmielewskiej .
Zgłoszenia do końca grudnia. 

 

   Olimpiada LOGISTYCZNA.

 
 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ruszyliśmy z kolejną edycją Olimpiady Logistycznej, która organizowana jest przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W związku z naszą współpracą zwracamy się z prośbą o zachęcenie uczniów do udziału w konkursie:

·         Olimpiada Logistyczna: www.olimpiada.logistyczna.mwsl.eu

W załączeniu przesyłamy obowiązujący regulamin oraz plakat. Proszę o umieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszą Uczelnią.

 

Pozdrawiam

mgr Joanna Szlifirska

 

Plakat olimpiady >>> 

 

   Bytowanie - listopad 2014.

Bytowanie w Gostku

W ostatni weekend uczniowie naszej szkoły z klas mundurowych uczestniczyli już po raz kolejny w bytowaniu. Tym razem bytowanie zostało zorganizowane przez organizację „Strzelec” JS 2037, z którą nasza szkoła ostatnio zawarła porozumienie o współpracy.

W czasie bytowania uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwe służby mundurowe. W pierwszym dniu zostali podzieleni na plutony, gdzie każdy pluton miał swojego dowódcę. Następnie uczniowie uczestniczyli w szkoleniu BHP oraz wzięli udział w zielonej, czarnej i czerwonej taktyce. Ćwiczyli postawy strzeleckie, uczyli się wykonywania czynności pojedynczego żołnierza w składzie drużyny i plutonu oraz uczyli się poruszania w terenie zurbanizowanym.

Ponadto uczyli się musztry. Pełnili wartę nocną , brali udział w capstrzyku oraz w alarmie bojowym.

Zobacz konspekt zajęć >>>

 

   25 listopada - Święto Kolejarza.

Pozdrawiamy wszystkich kolejarzy i życzymy im z okazji ich święta opieki na każdym kilometrze torów ze strony patronki Świętej Katarzyny.


 

   Akcje honorowego krwiodawstwa w roku 2015.

Zapraszamy do zapoznania się z planem honorowego krwiodawstwa na rok 2015 i do czynnego udziału w realizacji tak szczytnego celu jakim jest ratowanie życia innych ludzi. Dziękujemy. Poniżej odnośnik ze szczegółowymi informacjami.

 

 

 

  

Akcje HDK PCK 2015 >>>

 

   Dzień Honorowego Dawcy Krwi PCK.

 

14 listopada br. Oddział Rejonowy PCK w Zawierciu zorganizował w Starostwie Powiatowym w Zawierciu uroczyste spotkanie dotyczące wręczenia  nagród z okazji " Dnia Honorowego Dawcy Krwi PCK". Nagrody zostały przyznane uczniom, nauczycielom i i dyrektorom szkół. Podziękowania otrzymali również uczniowie naszej szkoły oraz pani dyrektor mgr Marzena Orzoł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddając krew ratują życie innym.

 

   Głosowanie na najlepszą szkołę mundurową.

 

Zapraszamy do głosowania na nasza szkołę w rankingu na najlepsza szkołę mundurową. Po wejściu na stronę http://sonda.hanzo.pl/sondy,251515,imTP.html  należy kliknąć numer 22. Dziękujemy za oddane na naszą szkołę głosy!

Link: Głosuj >>> 

 

   Numer konta Rady Rodziców w naszej szkole.

 

Konto Rady Rodziców Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach: 48 1540 1128 2012 6041 3699 0001 - na które można dokonywać wpłat. Za wpłaty dokonane na rzecz Rady Rodziców serdecznie dziękujemy.

 


Strona 35 z 39

Wyszukiwarka

ODSŁONY OD 16.12.2016

AKADEMIA
SZTUKI
WOJENNEJ 
POLITECHNIKA
CZĘSTOCHOWSKA