• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 Biblioteka Miejska w Łazach 2024.

Integracja 2023

W dniu 10 kwietnia gościliśmy Panią Beatę Kuc z Biblioteki Miejskiej w Łazach, pasjonata historii lokalnej, która kolejny raz opowiedziała młodzieży o dziejach wojennych najbliższej okolicy. To znakomita forma lekcji historii, ze wspomnieniami świadków wydarzeń i ciekawym doświadczeniem dla młodych ludzi.


 

 Edukacja z SANEPIDEM 2024.

Integracja 2023

W naszej szkole gościliśmy Panią z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zawierciu. Uczniowie zostali zapoznani z negatywnymi konsekwencjami zażywania środków odurzających i psychoaktywnych. Za pomocą narkogogli i alkogogli młodzież mogła doświadczyć jak niebezpieczne dla zdrowia i życia są używki.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 Dzień Otwarty RELACJA 2024.

Integracja 2023

W dniu 12 kwietnia 2024 r. w godzinach 14:00 - 17:00 odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Kandydaci do naszej szkoły, rodzice, zainteresowani kierunkami kształcenia zwiedzili szkołę, zapoznali się z ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji, wzięli udział w zabawach, mieli możliwość skosztowania różnych potraw, spotkać się z naszymi uczniami.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 DZIEŃ OTWARTY - 12 KWIETNIA 2024.

Integracja 2023

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 12 KWIETNIA 2024.
ZAPRASZAMY KANDYDATÓW DO NASZEJ SZKOŁY RAZEM Z RODZICAMI I ZNAJOMYMI NA DZIEŃ OTWARTY. To dobra okazja do zapoznania się ze szkołą, z nauczycielami, z ofertą na rok szkolny 2024/2025.

 PLAKAT Z PROGRAMEM DNIA OTWARTEGO --->>>

 

Zapraszamy do fotogalerii. 

 

 TAJEMNICE UMYSŁU 2024.

Integracja 2023


W dniu 08.04.2024 młodzież z Gostka wzięła udział w wykładzie oraz warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Krakowie. Nauki te były skierowane przede wszystkim do osób z profilu mundurowo-psychologicznego. Tematem przewodnim wykładu były tajemnice funkcjonowania umysłu i mózgu człowieka. Pierwszy warsztat dotyczył błędów poznawczych, dlaczego je popełniamy i co z tego wynika . Podczas drugiego warsztatu nasza młodzież zapoznała się z wpływem mózgu na zachowanie, budową mózgu oraz poszczególnymi systemami neuronalnymi. Ostatnim etapem wycieczki było zwiedzanie rynku głównego w Krakowie. Super wykład, super warsztaty, super młodzież i super pogoda.


 

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA -  2024.

Muzeum pisanki

Lipsk nad Biebrzą:

 

   OD 28 MARCA 2024 DO 2 KWIETNIA 2024 - WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA.

Toczy się toczy jajo po świecie niechaj radości wiele przyniesie, dla wszystkich uczniów i ich rodziców, dla pracowników i sympatyków. Niechaj da zdrowia, szczęścia i siły, żeby życzenia się spełniły.

Wszystkiego najlepszego!

Zapraszamy do obejrzenia galerii pisanek tradycyjnych z Podlasia znad Biebrzy i drobnej impresji na ten temat.

Impresja --->>> 

 

 TARGI EDUKACYJNE 2024.

Integracja 2023

W dniu 19 marca 2024 r. uczniowie klas maturalnych 4 AL i 5CKP wzięli udział w Targach Edukacyjnych, które miały miejsce w katowickim Spodku. Na targach zaprezentowały się liczne uczelnie wyższe i pomaturalne. Nasi uczniowie mieli możliwość spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami uczelni, by dobrze zaplanować swoją ścieżkę kariery.

Zapraszamy do fotorelacji.
 

 Dzień Kobiet 2024.

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet.
Dużo Zdrowia Szczęścia i wielu innych życzeń dla Wszystkich Kobiet z naszej Szkoły od Wszystkich Panów. Z tej okazji uczniowie mogli poczuć świąteczny nastrój i trochę potańczyć przy muzyce.

  

 

 

 LOS ZWIERZĄT 2024.

Integracja 2023

LOS ZWIERZĄT.
Los zwierząt nie jest obojętny dla uczniów  naszej szkoły, którzy przekazali zebrane przez siebie dary dla Fundacji Hope - Zapomniane zwierzaki.  

To już druga w tym roku szkolnym akcja wspierająca zwierzęta. Wcześniej zebrane dary trafiły do Schroniska w Zawierciu, a już szykuje się trzecia akcja.

 

 ŻONKILE 2024.

Integracja 2023

ŻONKILE.
Po raz kolejny nasza szkoła uczestniczy w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej wybuch powstania w getcie warszawskim organizowaną przez Muzeum Żydów Polskich POLIN.

 

 

 SPOTKANIA Z LITERATURĄ 2024.

Integracja 2023

SPOTKANIA Z LITERATURĄ.
W naszej szkole zakończył się trzydniowy cykl Spotkań z literaturą, gdzie młodzi twórcy prezentowali swoje dzieła.

 

 SEANS FILMOWY 2024.

Integracja 2023


Kino.
Uczniowie klasy 3b uczestniczyli we wzruszającym seansie filmowym "Sound of Freedom" dotykającym zagrożeń cywilizacyjnych. Film został oparty na faktach eksponując proceder handlu dziećmi.
Produkcja ma zwrócić uwagę na problem współczesnego niewolnictwa, a w szczególności handel nieletnimi.

Po seansie młodzież udała się do galerii sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu oglądać ekspozycję szkła kryształowego z kolekcji muzealnych i prywatnych.


 

 WALENTYNKI 2024.

Integracja 2023

Walentynki w naszej szkole zagościły jak co roku. Uczniowie i nauczyciele doznali dnia tego uroku. Cóż jest większego, ważniejszego, wspanialszego?

Zapraszamy do fotorelacji.
 


Strona 3 z 65