NAJLEPSI UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ
IM. PROF. ROMANA GOSTKOWSKIEGO W ŁAZACH
ROK SZKOLNY 2017/2018
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE:
KLASA 1A
1. Dominik Rabsztyn - 4,19
KLASA 2A
1. Laura Białas – 5,50 - stypendystka Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2017/2018
2. Natalia Bereza - 4,90
3. Karolina Kozieł - 4,70
4. Natalia Dziechciarz - 4,44
5. Szymon Jagielak - 4,11
6. Szymon Dratwa - 4,00
KLASA 3A
1. Anna Szczęsny - 5,00 zachowanie wzorowe
2. Szymon Piecha - 4,22 zachowanie wzorowe
3. Dawid Zimny - 4,10 zachowanie wzorowe
KLASA 1B
1. Paulina Zdanowska – 4,81
2. Dawid Kaźmierczak - 4,63
3. Nikodem Kiełkowski - 4,63
4. Michał Kurek - 4,56
5. Karina Kowal - 4,19
6. Paulina Detka - 4,00
KLASA 2B
1. Katarzyna Styczeń – 5,30 - stypendystka Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2017/2018
2. Aleksandra Żyła - 5,20
3. Angelika Kita - 5,00
4. Patrycja Machura - 5,00
5. Paulina Wędraszek - 4,80
6. Sandra Wolska - 4,80
7. Klaudia Bartos - 4,50
KLASA 3B
1. Konrad Pala - 5.00
2. Paulina Jabłońska - 4,60
3. Aleksandra Skabek - 4,40
4. Anna Długosz - 4,30
5. Kamil Ptasiński - 4,10
TECHNIKUM:
KLASA 1CK
1. Karolina Bubel - 4.70
2. Szymon Ptak - 4,58- stypendium kolejowe
3. Dominika Opałka - 4,20
4. Wiktoria Cupiał - 4.15
5. Karolina Piętak - 4,00
6. Piotr Kisielewski - 4,00 - stypendium kolejowe
KLASA 1D
1. Szymon Kobiński - 4.22
2. Jakub Liwoch - 4,06
3. Wojciech Marchewka - 4,00
KLASA 2D
1. Kamil Kocel - 4,15
2. Oskar Osys - 4,07
3. Dariusz Zasik - 4,00
KLASA 3D
1. Gabriel Mazur - 4.88
2. Bartosz Litwiniuk - 4,32 - stypendium kolejowe
KLASA 3C
1. Patrycja Kaczmarzyk - 5,07
2. Bartłomiej Dzwonnik - 5,00
ROK SZKOLNY 2016/2017
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE:
KLASA
3A
1. Anna Szczęsny – 4,90
2. Weronika Lamch – 4,20
3. Angelika Nowak – 4,00
KLASA
3B
1. Konrad Pala – 5,00
2. Paulina Jabłońska – 4,55
3. Artur Pasamonik – 4,27
KLASA
2B
1. Katarzyna
Styczeń – 5,25 - stypendystka
Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny
2016/2017
2. Patrycja Machura - 5,00
3. Natalia Bereza - 4,94
4. Aleksandra Żyła - 4,94
KLASA
1A
1. Laura Białas – 5,19
2. Karolina Kozieł – 4,50
3. Natalia Dziechciarz – 4,25
4. Kacper Jaworski – 4,06
TECHNIKUM:
KLASA
4CD
1. Natalia Różańska - stypendystka Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny
2016/2017
2. Paweł Grecko - stypendium PKP PLK S. A.
3. Jakub Ziernicki - stypendium
PKP PLK S. A.
4. Tomasz Kościołek - stypendium PKP PLK S. A.
KLASA
2D
1. Gabriel Mazur - 5.08
2. Dawid Burzyński - 4,31
3.
Bartosz Litwiniuk - 4,31
4.
Mateusz Kleczko - 4,08
KLASA
1. Patrycja Kaczmarzyk - 4,94
2. Bartłomiej Dzwonnik - 4,94
3.
Aleksandra Kwoczała - 4,20
KLASA
1D
1. Kamil Kocel - 4,10
2. Mateusz Skowron - 4,00
ROK SZKOLNY 2015/2016
Liceum Ogólnokształcące
1. Martyna Pietralik kl. 3a śr. ocen: 5,44 –
Stypendystka Prezesa Rady Ministrów
2. Anna Szczęsny kl. 2a śr. ocen: 4,94
3. Konrad Pala kl. 2b śr. ocen: 4,82
4. Piotr Pająk kl. 2b śr. ocen: 4,53
5. Natalia Gajewska kl. 3a śr. ocen: 4,44
6. Dawid Zimny kl. 2a śr. ocen: 4,24
7. Paulina Pluta kl. 3a śr. ocen: 4,22
8. Jowita Kołek kl. 2a śr. ocen: 4,18
9. Paulina Jabłońska kl. 2b śr. ocen: 4,12
10.
Sandra
Ptak kl. 3a śr. ocen: 4,0
Technikum:
1. Natalia Różańska kl. 3cd śr. ocen: 5,4 - Stypendystka Prezesa Rady Ministrów .
2. Patrycja Kaczmarzyk kl. 2c śr. ocen: 5,1
3. Gabriel Mazur kl. 2d śr. ocen: 4,89
4. Bartłomiej Dzwonnik kl. 2c śr. ocen: 4,81
5. Mateusz Kleczko kl. 2d śr. ocen: 4,16
6. Dawid Cesarz kl. 2d śr. ocen: 4,11
7. Aleksandra Kwoczała kl. 2c śr. ocen: 4.05
8. Paweł Grecko kl. 3cd śr. ocen: 4,0
9. Kacper Słabosz kl. 2c śr. ocen: 4,0
10.
Jakub
Ziernicki kl. 3cd śr. ocen: 4,0