• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Organizujemy szkolenia spadochronowe dla uczniów.      Stypendia PKP PLK.     Stypendia PKP Cargo Tabor.     Umowa z PKP Cargo.      Umowa z PKP Intercity.     Umowa z Lotniskiem Katowice Airport.     Współpraca z WKU w Będzinie.     Współpraca z Powiatową Komendą Policji.     Współpraca z Zakładem Karnym w Ciągowicach.     Współpraca z Powiatową Komendą Straży Pożarnej.

 

Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach

   
   


 

WAŻNE INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach przekazuje ważne informacje dla maturzystów w roku szkolnym 2019/2020 i prosi o dokładne zapoznanie się z nimi i stosowanie się do nich.

WAŻNE INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW:

Komunikat o przyborach --->>>

Wytyczne - plakat --->>>

Podejrzenie zakażenia --->>>

Koronawirus jak zapobiegać infolinia --->>>

Info - telefony --->>>

 

HARMONOGRAM MATUR I EGZAMINÓW ZAWODOWYCH.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o terminach egzaminów maturalnych i zawodowych w roku szkolnym 2019/2020:

 

Matury_111 --->>>

Matury_222 --->>>

Matury_333 --->>>

Egzaminy_zawodowe_111 --->>>

Egzaminy_zawodowe_222 --->>>

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021.

 

   ZAPRASZAMY KANDYDATÓW DO NASZEJ SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2020/2021 NA NASTĘPUJĄCE KIERUNKI KSZTAŁCENIA:   

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - profil mundurowy oraz ogólny z elementami psychologii   --->>>

TECHNIKUM - kierunki kształcenia:

Technik eksploatacji portów i terminali   --->>>

Technik transportu kolejowego   --->>>

Technik elektroenergetyk transportu szynowego   --->>>

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym   --->>>

Baner TECHNIKUM 2020 --->>>      Baner LICEUM 2020   --->>>

 

 Regulamin rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 --->>>

 

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KONSULTACJI I KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o możliwości skorzystania z konsultacji i biblioteki szkolnej:

Konsultacje:

Zarządzenie Dyrektora --->>> 

Harmonogram konsultacji --->>> 

Procedura przebywania na konsultacjach --->>> 

Procedury bezpieczeństwa --->>> 

Zgoda na udział w konsultacjach --->>>  (do pobrania i wydrukowania)

 

Biblioteka:

Zarządzenie Dyrektora --->>>

Załącznik 1a --->>>

Załącznik 1b --->>>

Załącznik 1c --->>>

Harmonogram zwrotów książek --->>>

 

 

OGŁOSZENIE - BIBLIOTEKA.

 

Drodzy nauczyciele i uczniowie Zbliża się zakończenie roku szkolnego i nadszedł czas zwrotów wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej. Czekam na Was (z książkami) w szkole od poniedziałku do piątku czyli w dniach 1. 06 – 6. 06. 2020 r. w godzinach 9.00 – 13.00. Do zobaczenia :)

 

KLASY MUNDUROWE GÓRĄ.

 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach przygotowała specjalną bonifikatę ze zniżką na studia dla uczniów klas mundurowych.

“KLASY MUNDUROWE GÓRĄ” - 1000 ZŁ ZNIŻKI W OPŁATACH ZA STUDIA.

Szczegóły dotyczące bonifikaty:

Bonifikata --->>>

 

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK.

 

                                                          

 

ŻYCZENIA DLA ABSOLWENTÓW MATURZYSTÓW 2020.

 

Drodzy Absolwenci, Maturzyści! Nadszedł czas pożegnania. Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem nie możemy spotkać się osobiście, by móc Was uściskać, powspominać i podziękować za wspólne dni, niemniej chociaż tą drogą pragniemy przekazać Wam kilka słów. Opuścicie mury naszej szkoły, bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i z pewnością bezcenne wspomnienia, do których nie raz powrócicie z uśmiechem na twarzy. A przecież tak niedawno witaliśmy Was jako pierwszoklasistów...a dzisiaj jesteście już na wyższym etapie jako uczniowie i jako młodzi ludzie. Przed Wami jeszcze ten ostatni, najważniejszy egzamin szkolny do którego przygotowywaliście się od tak dawna. Matura, która tak naprawdę stanowi przedbiegi do jeszcze poważniejszego egzaminu, jakim jest dorosłość. Dlatego też, w imieniu całej społeczności szkolnej, dyrekcji, grona pedagogicznego, oraz uczniów pragniemy życzyć Wam nie tylko wysokich wyników z egzaminu maturalnego, ale też wytrwałości w dążeniu do dobrego życia, roztropności w podejmowaniu decyzji oraz powodzenia i sukcesów na wybranej drodze osobistej jak i zawodowej. Z wielką życzliwością będziemy trzymać za Was kciuki! Powodzenia!

Kochani byli uczniowie klasy 4CK. Gratuluję ukończenia technikum! To Wasz wielki wyczyn i sukces. Niech będzie początkiem serii Waszych sukcesów życiowych, ale pamiętajcie, żeby ewentualne porażki też traktować jako pierwszy krok do sukcesu. Tej mądrości życiowej Wam życzę. Przyjmijcie też życzenia zdrowia, radości, szczęścia, miłości, przyjaźni, pasji i udanego życia. Rozwijajcie skrzydła! Wasza wychowawczyni
Dorota Jankiewicz

W normalnych warunkach spotkalibyśmy się w szkole. Chciałam Wam wszystkim podziękować za te trzy krótkie lata, życzyć zdrowia i skutecznego realizowania własnych planów w życiu, ale wcześniej - połamania piór na maturze i dostania się na wymarzone studia lub/i pracy, która będzie Wam dawała satysfakcji i pieniędzy. Po prostu wszystkiego dobrego! Wychowawca klasy 3B Magdalena Fidyk

Kochana 4D, życzę Wam połamania piór na maturze! Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele. Za tych, którzy podjęli decyzję o kontynuacji nauki trzymam kciuki, by dostali się na wymarzone studia. Tym zaś, którzy za chwilę rozpoczną życie zawodowe życzę powodzenia i błyskotliwej kariery. Idźcie przed życie z odwagą i energią, a wielki świat niech stoi przed Wami otworem! Wasza wychowawczyni Anna Kowalska

Z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim było zakończenie edukacji w szkole ponadgimnazjalnej . Życzę połamania piór na maturze, dostania się na wymarzone studia i spełnienia w życiu. Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele. Aby spełniały się wszystkie Wasze marzenia, a także, by dokonywane przez Was codzienne wybory w przyszłości zaowocowały dobrem, a wasz wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniósł Wam kolejne sukcesy w życiu.. Życzę Wam , aby w dalszym życiu nie opuszczało Was szczęście! Wychowawca klasy 3A Katarzyna Dziuba


 

INFORMACJA O ŚWIADECTWACH.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach informuje, że w trosce i bezpieczeństwo uczniów oraz pracowników szkoły. Odbiór świadectw będzie możliwy w terminie pisemnych matur . Jednocześnie informujemy, że w tym terminie będzie również możliwość zwracania książek do biblioteki szkolnej. W przypadku konieczności odbioru świadectwa w innym terminie prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.


 


Strona 1 z 44